warsztat Powrót do wnętrza.

Wystarczy, że zamkniesz oczy i przenosisz się do Twojego Wnętrza.

Jak się czujesz, kiedy znikają bodźce i zaczynasz słyszeć swój wewnętrzny głos, czuć swoje ciało, emocje, widzieć obrazy wyobraźni ?

Czy Twój wewnętrzny świat jest Ci bliski ? będąc tam czujesz się bezpiecznie czy zamykając oczy pojawia się dziwny niepokój i lęk ?

To co na zewnątrz jest odbiciem Tego co w Twoim wnętrzu, aby zmienić swoje życie, aby rzeczywistość jawiła się tak jak sobie o tym marzysz należy wejść do Twojego wnętrza i zrobić tam „porządek”, oczyścić te obszary, które są dla Ciebie trudne, zaprzyjaźnić się ze swoimi emocjami, nadać swojemu wnętrzu jasny i klarowny kształt.

Zapraszam Cię na jednodniowe warsztaty POWRÓT DO WNĘTRZA, które odbędą się w niezwykłej przestrzeni, gdzie trwa moja indywidualna wystawa malarstwa, na Dolnych Młynów 10, nad Zetpete w białej sali „Retro „. Będą to warsztaty Powrotu do Twojego wnętrza w otoczeniu sztuki. Widzimy się od 10:00 – 18:00 z przerwą na obiad. Jest miejsce tylko na 10 osób. Kawa i herbata w cenie warsztatu ponad to i przede wszystkim:

  • spotkanie z Twoim wnętrzem, aby odkryć swoje wewnętrzne skarby
  • korzystając z symbolu MONIDŁA rozpracujemy Twoje niewspierające przekonania, które podświadomie i w niekorzystny sposób sterowały Twoim życiem. MONIDŁO to grafika z otworem na głowę, kiedy umieścisz w nim głowę stajesz się kim zechcesz, kimś kto jest namalowany na zewnętrznej grafice. Jak zatem wygląda Twój zewnętrzny obraz Ciebie ?
  • odkryjemy obraz Ciebie, który nie jest z Tobą spójny, być może zbyt odległy od prawdy jaka chowa się w Twoim wnętrzu i stworzysz nowy obraz siebie, taki jaki rezonuje z Twoim sercem
  • spotkasz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, aby zintegrować emocje i poczuć miłość do siebie
  • powrócisz do miejsc z przeszłości, które na ten moment potrzebują uwolnienia emocji z nimi związanych
  • połączysz się z polem serca, aby zacząć kreować swoje życie z tej przestrzeni
  • połączysz się z najlepszą wersją Twojej rzeczywistości, aby materializować ją w swojej teraźniejszości.

Będziemy pracować z przekonaniami, z przestrzenią serca, z równobieżnymi rzeczywistościami, w oparciu o metody pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy z oddechem, z mechaniką kwantową, ze strumieniami świadomości, z energią, z polem serca, z metodami bazującymi na badaniach amerykańskiego Instytutu Matematyki Serca. Dostaniesz narzędzia, które prowadzą do realnych zmian.

INWESTUJESZ W SIEBIE – 349 zł. Będzie to kameralna 10 osobowa grupa, także będzie więcej przestrzeni na Twoje wnętrze.

W Twoim wnętrzu chowa się Wewnętrzne Dziecko, które jest Twoją podświadomością, wszystkimi emocjami, ono pamięta całą Twoją historie, wszystkie sytuacje, które mogły oddalić Cię od siebie. Ono jest przejawem wszystkiego co potrzebuje w Tobie miłości i akceptacji. Ma w sobie też ogromny potencjał, kiedy zaopiekujesz się nim w pełni ono odwdzięczy Ci się dziecięcą radością, ciekawością świata i kreatywnością.

W Twoim wnętrzu jest światło i cień. Ty decydujesz o wewnętrznej równowadze, Ty możesz wlewać światło w dominacje cienia, ustawiać kontrasty. Ty jesteś artystą Twojego Wnętrza, a Twoja rzeczywistość jawi się jako Twój obraz. Masz wpływ na każdy fragment swojego życia, nie ma przypadków.

Ja, jeszcze całkiem niedawno uciekałam od swojej samotni, uciekałam od malarstwa, bo w mojej ciszy słyszałam zbyt dużo chaosu, widziałam zbyt dużo cienia. Mój Powrót do wnętrza sprawił, że pokochałam te chwile sam na sam ze sobą, oświetliłam świadomością zbyt czarne zakamarki mego wnętrza.

Oprowadzę Cię po Twoim wewnętrznym świecie, abyś Ty kontynuował/a tą podróż w pełnej zgodzie ze sobą i odnajdywał/a tam swoje skarby.

Zapraszam ludzi, którzy nie zażywają leków psychotropowych. Na warsztacie nie ma miejsca na środki znieczulające.

O MNIE: Alicja Klimek – Powrót do wnętrza.

Jestem mamą, malarką, absolwentką ASP w Krakowie. Po studiach szybko uświadomiłam sobie, że tracę kontakt ze sobą, wydarzyło się wiele, abym zaczęła szukać pomocy, całe szczęście bardzo szybko trafiłam na właściwe osoby, na działające metody. Odzyskałam siebie, poznawanie podświadomości stało się moją pasją. Ruszyłam tą drogą, tworząc projekt MONIDŁO, który jest kontynuacją mojego dyplomu „Monidło. Odkrywanie tożsamości.” Piszę bloga, dzielę się moją historią, moją podróżą, pomagam ludziom odkrywać ich tożsamości, odzyskiwać kontakt z emocjami metodą wewnętrznego dziecka, a także poszerzać swoją świadomość wieloma innymi narzędziami. Prowadzę warsztaty powrotu do wnętrza online i offline w naturze. Odnalazłam szczęście w samej podróży do celu. Moje powroty do wnętrza naturalnie rodzą obrazy.

349 zł - Powrót do wnętrza

Millenium 
Alicja Klimek Monidło
80116022020000000375077994
Tytułem: Powrót do wnętrza.

Dodaj komentarz

Close Menu