Kochani potrzebuję to MOCNO napisać.

POWRÓT DO WNĘTRZA jest przestrzenią dla Ciebie. Teraz udoskonalam tą krainę, podnoszę swoje standardy i jednocześnie standardy POWROTU DO WNĘTRZA, aby każdy kto tu zajrzy mógł się swobodnie po niej przemieszczać, w poczuciu bycia zaopiekowanym. To intymna kraina, gdzie spotykasz się z najważniejszą osobą na świecie, ze sobą.

Zaznaczam, że nie współpracuje z osobami, które chcą ciągnąć ode mnie energie, tylko po to, żeby poczuć się na chwilę lepiej. Zmiana zaczyna się w TOBIE. Dostaję ostatnio mnóstwo wiadomości, gdzie dzielicie się swoimi problemami i historiami i dzięki temu zapaliła się we mnie lampka, że nie mam na to zgody. Nie mam zgody pomagać Ci mimochodem. Stworzyłam specjalne tańsze oferty, aby każdy mógł skorzystać, doświadczyć, wiedzieć od czego zacząć Wewnętrzną Podróż, więc nie interesuję mnie czy masz pieniądze, czy ich nie masz. Jak myślisz tak jest. Proszę uszanuj mój czas i swoją historię.

Jeśli faktycznie chcesz doświadczyć transformacji, chcesz pokochać siebie, chcesz wpływać na swoją rzeczywistość, chcesz stanąć w swojej Mocy, chcesz pokochać swoje Wewnętrzne Dziecko, chcesz nauczyć się narzędzi dzięki którym POWRACASZ DO WNĘTRZA, aby nawiązać kontakt z różnymi częściami siebie, aby je zintegrować to zapraszam śmiało na moje WEBINARY i WARSZTATY.

TUTAJ ZACZYNASZ, dowiesz się o tańszych opcjach wprowadzających : www.powrotdownetrza.pl/powrot-do-wnetrza

Moja ZMIANA zaszła, bo byłam zdeterminowana i nauczyłam się inwestować w siebie, postawiłam siebie na pierwszym miejscu. To czego uczę nie wzięło się z choinki, inwestowałam, aby nareszcie stanąć w swoim GENIUSZU, korzystając z wiedzy, doświadczenia, INTUICJI pomagać wzrastać ku sobie innym zagubionym Wnętrzom.

Ty jesteś dla mnie ważna, tak jak ja jestem ważna dla siebie. Chcę, aby nasze relacje były przejrzyście czyste i klarowne, chcę, aby POWRÓT DO WNĘTRZA przybliżał Cię do swojej Mocy. Ja swojej nie oddaję, bo moją największą MOCĄ jest budzenie MOCY w innych ludziach.

Jeśli interesuje Cię moja historia, jest grupa ^Ja^ na Pustyni życia, gdzie czasem wskakuję na lajwy i dzielę się konkretną wiedzą. Wystarczy ją obserwować na bieżąco włączając powiadomienia. Postanawiam co tydzień publikować tylko dla grupowiczów fragment mojej książki, gdzie opisuję szczerze do bólu proces POWRACANIA DO WNĘTRZA metodą WEWNĘTRZNEGO DZIECKA.

A jeśli szukasz grupy wsparcia gdzie jestem, gdzie jest mnóstwo procesów i teorii POWROTU DO WNĘTRZA to zapraszam na WOJOWNIKÓW ŚWIATŁA, na ten moment płacisz 122 zł / miesiąc, ale tu też cena pójdzie w górę, bo materiału jest coraz więcej. tu: www.powrotdownetrza.pl/oswajamy-emocje-2

Oczywiście są też konkretne warsztaty – gotowe produkty dopasowane pod konkretną część Wnętrza i te znajdziesz tu : www.powrotdownetrza.pl/warsztaty-powrotu

TERAZ trwa SZKIC 2021 ROKU i jest to wysokowibrujący warsztat, który wystrzeli Cię do równobieżnej rzeczywistości, która dzieję się w Twoim sercu, tak wracasz do swojego najwyższego POTENCJAŁU. Wciąż możesz dołączyć za 555 PLN ( możliwość płatności w 2 ratach ) ja tam jestem i wspieram. www.powrotdownetrza.pl/szkic-2021-roku

a jeśli chcesz PORTRET MOCY to tu jest strona www.alicjaklimek.com/portrety

Jak widzisz, opcji jest masa, a ja mam co robić, teraz w zaciszu stwarzam lepsze jakości tego miejsca, inwestując w jego rozwój, bo to ja jestem odpowiedzialna za to co stwarzam. Każdy POWRÓT DO WNĘTRZA to inwestycja na całe życie. Jeśli jesteś gotowa na ZMIANĘ, chcesz zacząć żyć w pełni swojego Potencjału to zapraszam.

Z Serca i Prawdy,

Alicja

Dodaj komentarz

Close Menu