EMOCJA

Robię ten kurs pełna Emocji. I wiesz co cieszę się, że tak się składa. Bo znowu będzie PRAWDZIWIE, znowu nagram w stanie jakim mam być. Pełnego czucia, integracji. Przepływu. Jestem w tym z Wami. Dlaczego moje warsztaty są tak prawdziwe i głęboko transformujące? Dlaczego na moich warsztatach ludzie zaczynają czuć, uruchamia się przepływ, rodzą się w miłości? Każdy mój warsztat tematyczny nagrywała. Żyjąc tym stanem. Ucieleśniłam każdy PROCES . Także Teraz odgórnie dostałam cynk. rób! I czuj, tak właśnie. Niech płynie smutek, złość, frustracja, radość, miłość. Niech przez Ciebie płynie. ALICJA – EMOCJA ma ten kurs zrobić już. Ok. Wchodzę w to. 
 

Działamy. Kto się pisze na integrację eMOCji? Oswojenie ich? Umiejętne odczuwanie i kierowanie nimi? Sterowanie? 

Kto się pisze na akcpetację Człowieka jakim się jest z pełnym wachlarzem emocji? Ja w to wchodzę. 


MISJA – EMOCJA – REWOLUCJA i właśnie w takich działaniach życie przeze mnie płynie. Właśnie teraz potrzebujemy trzymać sztamę ze swoim wnętrzem, nie dawać się ponosić EMOCJOM, a świadomie je 
CZUĆ. ŻYĆ . BYĆ. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poprzez EMOCJE wchodzimy do SERCA. Tak tam też będziemy się uczyć jak otwierać serca, aby za nim podążać. Będzie się działo.! Kiedy zaakceptowałam siebie i swoją emocjonalność pojęłam, że to jest to z czym mam działać dla ludzi. Emocji nie wytargamy z siebie. Możemy przed nimi wciąż uciekać, w nałogi, w jedzenie, w kompulsje, w wirtualność. Ale możemy też sprawdzić jak to jest być CZŁOWIEKIEM i pozwolić sobie na PEŁNE czucie. Już dziś Ci zdradzę, że pod każdą emocją kryje się Miłość. Tak. Ta do samej Siebie. Rusza PROJEKT MISJA EMOCJA. A ja będę wyciągać Emocje na Piedestały. Bez nich świat staje się dla nas obojętny. A obojętność to najmniej przyjemne uczucie dla innych ludzi, kiedy odbierasz im prawdziwe spotkanie z Tobą i z Twoją prawdą.

 

Ruszamy 4.04.2021 roku. Online. 5 tygodni 

TECHNICZNIE : JESTEŚMY NA TAJNEJ GRUPIE NA FB, GDZIE RAZ W TYGODNIU PRZYCHODZĘ NA LAJW – TEORIA I GŁEBOKO INTEGRUJĄCY PROCES DOTYCZĄCY EMOCJI KONKRETNEGO TYGODNIA.  NIE MUSISZ BYĆ NA ŻYWO. MATERIAŁ, PROCES + ĆWICZENIA DO CODZIENNEJ PRAKTYKI BĘDĄ DOSTĘPNE. WSPIERAM NA GRUPIE, TWORZYMY ENERGETYCZNĄ PRZESTRZEŃ, KTÓRA WSPIERA W PROCESACH INTEGRACJI EMOCJI!

 

KURS dla codziennej praktyki. Prosto. Konkretnie. Po ludzku. Aby Oswoić Emocje. Nauczyć się z nimi żyć. W akceptacji możemy stwarzać ! Wpływać no to jak chcemy się czuć. Interesują mnie konkrety, sposób w jaki szybko bez dłuższego zastanawiania się odczuwasz emocje, wplatasz je w swoje codzienne życie. Żyjesz z nimi. Emocji się nie pozbędziemy 😉

 

Więc jeśli coś Cię boli, czegoś jest za dużo, czegoś za mało, czujesz jakieś blokady w ciele, symptomy, chcesz wiedzieć jak na co dzień żyć z emocjami, spełniać swoje życie, budować wspierające relacje wciąż będąc sobą to zapraszam. Tego nie da się odumieć. Oddech. Czucie. Wiedzenie. Przepływ. Energia do życia. Tak w emocjach jest życie. Ten kurs jest dla tych co też tęsknią za bardzo, złoszczą się bez ogłady. Dla tych, którzy nie radzą sobie w samotności, których zżera poczucie winy, co boją się spać. Ten kurs jest dla tych co chcą znowu CZUĆ i dla tych co CZUJĄ za wiele. Dla wrażliwych. Dla każdego Człowieka, który jest gotowy wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Jest też dla tych, którzy szukają ostoi w swoim życiu, schronienia swojego Serca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PRZEJDZIEMY PRZEZ KAŻDĄ EMOCJE, DOTARCIERAJĄC DO ŹRÓDŁA, DO UZDROWIENIA, UKOCHANIA, ZAUWAŻENIA.

POCZUCIE WINY 

WSTYD 

SMUTEK 

LĘK 

ZŁOŚĆ

przez te wszystkie EMOCJE przeplecie się MIŁOŚĆ z AKCEPTACJĄ, naturalnie rodząc RADOŚĆ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dostajesz ode mnie pełne wsparcie i prowadzenie. Pokazuje Ci gdzie możesz sięgnać po swoją MOC. tak, eMOCja to Moc, to energia, która łączy się z mocą i tożsamością wynikającą z prawdy, z samego JESTEM. Będziemy pracować z Ciałem i Umysłem. Wiele emocji płynie z samych myśli. Także już tu możemy nauczyć się stwarzania swojej rzeczywistości.

 

Tak, lubimy jak się dzieje intensywnie, w filmach, w grach, w fikcji, tak chcemy wracać do krainy czarów. Czary się zaczynają, kiedy otwieramy się na pełen przepływ emocji. Koniec pisania, Do działania, Do czucia. Na moich kursach jest doświadczenie, Które pozostaje w Tobie. Aktywacja.

 
W MOJEJ ENERGII LUDZIE 
ZACZYNAJĄ CZUĆ EMOCJE
ODBLOKOWUJĄ SIĘ CIAŁA
POJAWIA SIĘ PRAWDA, KTÓRE CHCE WYJŚĆ NA JAW
ODPADA FAŁSZYWA ZBUDOWANA NA RANACH TOŻSAMOŚĆ
ZACZYNASZ CZUĆ SWOJE, BYĆ W WEWNĘTRZNEJ MĄDROŚCI 
 

TWOJA INWESTYCJA  W CIEBIE:

555 PLN  

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł: EMOCJA

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

Emocje nie są złe.

KURS EMOCJA wywodzi się z projektu „MISJA EMOCJA”i jest dla Ciebie jeśli :

– masz tendencje do kumulowania w sobie emocji
– masz bóle w ciele, dolegliwości somatyczne
– boisz się odczuwać swoje emocje
– uważasz, że emocje są złe
– chcesz nawiązać głęboki kontakt ze swoim ciałem z sercem, z intuicją
– chcesz nauczyć się komunikować ze swoim emocjami
– nauczyć się jak transformować emocje w miłość, akceptacje, spokój, pasje
– nauczyć się jak korzystać z emocji w swoim życiu, jak przekuć je na energie życiową
– chcesz mieć dodatkowy silny impuls do wpływania na rzeczywistość
– chcesz dostrajać się do emocji, które chcesz czuć.
– chcesz uwolnić blokady emocjonalne, które trzymają Cię w przeszłości

a wszystko w energii osadzenia, uziemienia, we wsparciu sił jakie płyną od naszej Ziemi. 
Cały projekt MISJA EMOCJA ma łączyć ludzi, pokazując jak jesteśmy podobni, jak każdemu z nas wciąż chodzi o miłość. 
Miłość, którą jesteśmy. 
Ale ok, nie będzie wciąż landrynkowo, ma być autentycznie, to przestrzeń na każdy aspekt Ciebie, na Twoje Cienie także. 

„Cień to wszystko czego w sobie nie akceptujesz” 

To bezpieczna przestrzeń dla Twojego unikatowego Wnętrza.
 

Pracuję z ludźmi gotowymi na rewolucję. Nie pracuje z ludźmi, którzy biorą leki zmieniające świadomość. Nie pracuje z ludźmi, którzy mają postawione diagnozy. Ten kurs jest dla ludzi, którzy są gotowi wziąć odpowiedzialność za swoje emocje, którzy są otwarci na zmianę, na pełnię doświadczenia.

 

 

PO PROSTU, DOBRZE TU BYĆ, BYĆ CZĘŚCIĄ TEGO PROJEKTU. TY WSPÓŁTWORZYSZ TEN ŚWIAT, TY POTRZEBUJESZ SIĘ NAUCZYĆ ODCZUWANIA EMOCJI. IDZIE ZA TYM GŁĘBOKA IDEA POKOCHANIA CZŁOWIECZEŃSTWA. 

Oprócz głębokich idei jesteś TY I TWÓJ CAŁY WYJĄTKOWY ŚWIAT, TWOJE DELIKATNE, UNIKATOWE WNĘTRZE. WARTO TRZYMAĆ Z NIM SZTAMĘ 

 
Z serca dla Twojego Serca, 
Alicja 
 

TWOJA INWESTYCJA  W CIEBIE:

555 PLN  

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł: EMOCJA

Alicja Klimek – Powrót do wnętrza.

Jestem mentorem, coachem holistycznym, mamą, malarką, absolwentką ASP w Krakowie. Po studiach szybko uświadomiłam sobie, że tracę kontakt ze sobą, wydarzyło się wiele, abym zaczęła szukać pomocy, całe szczęście bardzo szybko trafiłam na właściwe osoby, na działające metody. Odzyskałam siebie, poznawanie podświadomości stało się moją pasją. Ruszyłam tą drogą, tworząc projekt MONIDŁO, który jest kontynuacją mojego dyplomu „Monidło. Odkrywanie tożsamości.”  Urodził się kolejny projekt OSWAJAMY EMOCJE, WOJOWNICY ŚWIATŁA i aktualny MISJA – EMOCJA. Piszę bloga, dzielę się moją historią, moją podróżą, pomagam ludziom odkrywać ich tożsamości, odzyskiwać kontakt z emocjami metodą Wewnętrznego Dziecka, a także poszerzać świadomość wieloma innymi narzędziami. Sprowadzam duchowość do cielesności, aby pokochać człowieka w sobie, aby otworzyć się na doświadczania świata wszystkimi zmysłami. Prowadzę warsztaty Powrotu do Wnętrza online i offline w naturze. Odnalazłam szczęście w samej podróży do celu. Moje powroty do wnętrza naturalnie rodzą obrazy. Tworzę PORTRETY TWOJEGO WNĘTRZA. Sprowadzam rozwój do codziennego życia. Po prostu, uczymy się życia na nowo, ze wspierającymi narzędziami.

UDOSTĘPNIJ:

OPINIE UCZESTNIKÓW RÓŻNYCH WARSZTATÓW:

Close Menu