EMOCJE Z NATURY

Czego doświadczasz aktualnie w swoim życiu ? co jest takie trudne ? jaka emocja dominuje ? czego w sobie nie akceptujesz ? EMOCJE przez lata były demonizowane, wypierane, odrzucane. KONIEC. Emocje są nam potrzebne tu na ziemi, są to narzędzia naszego człowieczeństwa. Każda ma swoją funkcję, wystarczy je przywrócić.

Zapraszamy Cię na głęboko transformujący warsztat pracy z EMOCJAMI, który odbędzie się na Pustyni Błędowskiej 19 - 20 . 09
WARSZTAT KONKRET, KTÓRY TRAFIA DO ŹRÓDŁA PROBLEMU, gdzie będziesz mieć okazję zrobić wielki krok na swojej ścieżce terapeutycznej i rozwojowej.

Będziemy pracować z:

^ Wewnętrznym Dzieckiem, bo Emocje są naszym wewnętrznym kompasem

^ Ustawieniami Systemowymi, aby uwolnić się od przeszłości

^ Świadomym oddechem, który jest narzędziem do uwolnienia 
^ Ciałem, metodą Lowena, Core Energetics
^ Energią na poziomie komórkowym, korzystając z energii natury i wszechświata
^ Umysłem, który swą świadomością odmieni niewspierające przekonania
^ Duszą i Sercem, które są Twoją intuicją, Twoją prawdą

Masz okazję popracować nad: raną matczyną, raną ojcowską, miłością do siebie, granicami, złością, smutkiem, lękiem, poczuciem własnej wartości, pewnością siebie, relacją w związku, relacją z dzieckiem, relacją ze światem, kontaktem z Twoją intuicją, odkryciem swoich talentów, mocą kreacji życia.

Otwieramy się na wszystko co do Ciebie przychodzi, otwieramy się na indywidualne procesy w grupie. Po to, abyś zrobił/a gigantyczny krok ku sobie i odmienił/a swoje życie w zgodzie ze swoją prawdą

 

Alicja Klimek i Adam Łabaza - tworzymy projekt EMOCJE Z DWÓCH STRON, łączymy nasze moce.
SERCE I ROZUM w jedność, wtedy zadziewa się pełnia. Na warsztacie masz dwóch MENTORÓW. Podwójne wsparcie, dwie energie. Będzie się działo !

Będziesz mieć okazję na oczyszczenie siebie na poziomie mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym. Oferujemy Ci przestrzeń do uwalniających doświadczeń. To tu będziesz mieć okazję wywalić starą złość i wypłakać zastygłe łzy. To jest przestrzeń dla Ciebie. Masz nasze wsparcie przez pełne 2 dni!

Pustynia Błędowska ma niezwykłą energie, która wybije Cię na wyższe wibracje! Praca w naturze ma MOC, tego trzeba doświadczyć na własnej skórze. Emocje współgrają z naturą, natura je podbija i szybciej integruje. Pokażemy Ci jak z niej korzystać. To na Pustyni znikają bodźce i masz szanse usłyszeć co się dzieję w Twoim wnętrzu.

Zaczynamy : w sobotę o 10:00 i kończymy w niedzielę o 18:00. Spotykamy się na Pustyni Błędowskiej (Róża Wiatrów) między Krakowem, a Katowicami.

 

 

TWOJE INWESTYCJA W CIEBIE:

1222 zł ( za wszystko )

 

Zabierasz: ubrania, śpiwór, poduszkę, kosmetyki i całość swojej istoty

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł: Emocje z natury

W CENIE WARSZTATU MASZ: 

  • dwa intensywne dni warsztatu
  • WSPARCIE I PROWADZENIE DWÓCH MENTORÓW
  • pełne wyżywienie ( śniadanie, obiad, kolacja ) water, coffe, tea, meat, wege, wega, fit, eco
  • nocleg pod dużym wojskowym namiotem w naturze (łóżka polowe i ogrzewanie )
  • WC i prysznic
  • ogień i woda

Jeśli chcesz płatność ratalną napisz do mnie, Alicji. Jeśli kupisz warsztat to napisz. 

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

To już 2 edycja ! Jest miejsce dla 12 osób. Kameralna grupa daje szanse na indywidualne podejście do każdego z uczestników.
Współpracujemy z osobami, które wiedzą z czym się wiążę praca z ciałem i emocjami, które nie zażywają leków psychotropowych. Na warsztacie nie ma miejsca na środki znieczulające.
Masz niezwykłą okazję, aby rozprawić się ze swoimi problemami i odzyskać siebie. Te warsztaty są bardzo głębokie i transformujące, dzielimy się wszystkim co umiemy, swoimi MOCAMI, wewnętrzną mądrością i doświadczeniem, które zdobywamy codziennie w pracy na sesjach z klientami i podczas prowadzenia warsztatów online i offline.
Zaprowadzimy Cię do źródła Twojego problemu, aby przetransformować je na źródło Twojej Mocy. Najwyższy czas, aby wziąć życie w swoje ręce !

OSWAJAMY ZŁOŚĆ - WEBINAR

Na grupie ^Ja^ na pustyni życia jest dostępny PAMIĘTNY WEBINAR - była moc, działo się. Na nim odkryjesz naszą energie, poczujesz co to znaczy praca z nami, na głębokim poziomie podświadomości. Dowiesz się dlaczego ZŁOŚĆ jest tak ważną emocją w naszym człowieczeństwie. Gotowa/y na POWRÓT DO WNĘTRZA?

WIĘCEJ O PROJEKCIE OSWAJAMY EMOCJE

Alicja Klimek – Powrót do wnętrza.

Jestem mentorem, coachem holistycznym, mamą, malarką, absolwentką ASP w Krakowie. Po studiach szybko uświadomiłam sobie, że tracę kontakt ze sobą, wydarzyło się wiele, abym zaczęła szukać pomocy, całe szczęście bardzo szybko trafiłam na właściwe osoby, na działające metody. Odzyskałam siebie, poznawanie podświadomości stało się moją pasją. Ruszyłam tą drogą, tworząc projekt MONIDŁO, który jest kontynuacją mojego dyplomu „Monidło. Odkrywanie tożsamości.”  Urodził się kolejny projekt OSWAJAMY EMOCJE. Piszę bloga, dzielę się moją historią, moją podróżą, pomagam ludziom odkrywać ich tożsamości, odzyskiwać kontakt z emocjami metodą Wewnętrznego Dziecka, a także poszerzać świadomość wieloma innymi narzędziami. Sprowadzam duchowość do cielesności, aby pokochać człowieka w sobie, aby otworzyć się na doświadczania świata wszystkimi zmysłami. Prowadzę warsztaty powrotu do wnętrza online i offline w naturze. Odnalazłam szczęście w samej podróży do celu. Moje powroty do wnętrza naturalnie rodzą obrazy. Sprowadzam rozwój do codziennego życia. Po prostu, uczymy się życia na nowo, ze wspierającymi narzędziami. 

Adam Łabaza – Organic Life

Od zawsze fascynowały mnie ludzkie właściwości, łączenie nas z tym, co w nas ŻYWE i pełne spełnienia. Uczę ludzi, jak czuć się bezpiecznie w swoim ciele, jak dbać o swoje zdrowie bez rezygnowania z siebie, jak pracować ze swoimi emocjami i wreszcie jak skalować zdobytą wiedzę z poziomu głowy na poziom rzeczywistości, którą przeżywamy. Jestem fizykiem eksperymentalnym z wykształcenia. Stażystą instytutów naukowych na terenie Rosji, Japonii, Włoch, Szwajcarii (CERN) oraz Holandii. Po rozwodzie w młodym wieku i rzuceniu doktoratu z fizyki jądrowej zrozumiałem, że muszę nauczyć się być bardziej praktyczny – że chcę w końcu zacząć przeżywać świat w całości. Doprowadziło mnie to finalnego zsyntezowania wiedzy z zakresu naszej fizyczności, mentalności i uwarunkowań społecznych. W swojej pracy skupiam się na rozwiązanich systemowych oraz powrocie do ‚czucia ciała’. Pracuję z Caligraphy Yogą, która umożliwia wielopoziomowy rozwój, tzn. oddziałuje na naszą fizyczność, mentalność i relację z otoczeniem. Ćwiczenia wspieram somatyką, która łączyć ciało i emocje, oraz Praktyką Uważności, która pozwala koncentrować się na rozwiązaniach ‚out-of-the-box’. Ukończyłem kurs-odosobnienie z certyfikatem z samym założycielem systemu Caligraphy Health System – Master Zhen Hua Yang. Medytację praktykuję od 10 lat, uczestnicząc w kursach na terenie całej Europy i Azji. W pracy skupiam się na klarownej Komunikacji Bez Przemocy, która pozwala uczynić odkrycia moich klientów ich własnym przeżyciem i doświadczeniem, a nie tylko wyuczonym schematem. Aktualnie prowadzę badania z Neurobiologii Poznawczej w Instytucie Psychologii UJ.

 

UDOSTĘPNIJ:

ZDJĘCIA Z PIERWSZEJ EDYCJI. PIĘKNY CZAS DOŚWIADCZEŃ. ( W TYM ROKU MASZ 2 PROWADZĄCYCH, WIĘKSZA PRZESTRZEŃ, WIĘKSZY NAMIOT, WIĘCEJ NAS.  ) :

OPINIE UCZESTNIKÓW RÓŻNYCH WARSZTATÓW:

Close Menu