EMOCJE Z NATURY – wrażenia

Po warsztacie na Pustyni dostałam powera do życia i do działania. Co znaczy, że jest to moja moc, tego pragnie moje serce, tu się spełnia. W obecności na żywo, w doświadczeniu, w wędrówkach po wnętrzach, w aktywowaniu w ludziach wszystkiego co w nich najlepsze, w aktywowaniu miłości, w budowaniu nowej autentycznej tożsamości, to i więcej jeszcze w naturze, jeszcze w przepływie, jeszcze przez 2 dni, gdzie można przepracować wiele, jeszcze w kameralnym gronie, aby spotkać się z indywidualnością każdego z uczestników, jeszcze z Adamem, z którym pięknie się uzupełniamy, z którym współdziałamy i tworzymy bezpieczną przestrzeń, gdzie każdy z nas ma swoje moce i właściwości.

To jest to co daję mi spełnienie, to jest to co przychodzi z łatwością, z radością i wdzięcznością, to jest to czego chcę więcej i więcej. WARSZTATY W NATURZE.

Dziękuję wszystkim, którzy współtworzyli to wydarzenie, za prawdę jaka wybrzmiała, za autentyczność i pozbycie się masek, za wrażliwość, za piękne wnętrza, za determinacje w działaniu, za wielkie serca. Dziękuję za odwagę w Powrocie do Wnętrza, aby spotkać się z tym co trudne, aby ukochać Wewnętrzne Dziecko, aby posprzątać wszystko niewspierające, za odwagę w byciu sobą, za odwagę, która otwiera serca.

Było intensywnie, aby później zatopić się w spokoju integracji ciała, było trudno, aby potem stało się lekko i miękko, było w gniewie, aby stało się autentycznie, było boleśnie, aby ostatecznie zatopić się w miłości. To były głębokie procesy, gdzie schodziliśmy do źródła problemów, gdzie spotykaliśmy się z podświadomością, ciałem, aby uwalniać. Były łzy, krzyki, trzęsienia, tre. Były śmiechy, piękne rozmowy, tulenia, była natura. Natura wokół nas, i natura w nas. ODKRYCIE TEGO CO TAKIE NATURALNE, LUDZKIE, AUTENTYCZNE, TAKIE NAJBLIŻSZE ZNACZENIA.

Były wglądy i wnioski. Zaspokojone serca i umysły.

„Nigdy nie jest za mało miłości i akceptacji. Rozpieszczamy się” „Alicja czuję się przy Tobie tak bezpiecznie” ” To co poczułaś tutaj, już masz w sobie, Twoje ciało to zapamiętało, możesz to tego wracać, to jest aktywacja, wszystko co my mamy, to przy nas się Tobie odpala” ” Cały ten krytyk to głosy Twoich wychowawców, to nie jest prawda o Tobie, odsyłamy ” ” Umysł ochrania nasze Wewnętrze Dziecko, z miłością do niego” ” Umysł boi się tego co za horyzontem, to sercem widzimy marzenia i idziemy za nimi ” ” często sami wokół siebie budujemy skorupy i nie pozwalamy, aby ktoś przyszedł z miłością do nas, bo w dzieciństwie za bardzo bolało” ” żegnamy się z nadzieją, że rodzice cokolwiek dadzą, zmienią się” ” tak się cieszę, że przyjechałam, było warto ! ” ” teraz chcę już podążać za autentycznością ” ” wszystko masz w sobie, aby wzrastać ” ” był konkret! wszystko płynęło tak jak miało płynąć, rzeczywistość się układała pod nasze procesy” ” świat zawsze mnie wspiera”

Dziękuję Wam kochani za wspólny prawdziwy weekend.

Tyle i wiele więcej pięknych słów, a ile uczuć. EMOCJE Z NATURY.

PS. za miesiąc kolejne warsztaty. Razem z Adamem, MIŁOŚĆ Z NATURY.

Close Menu