MACIERZYŃSTWO W MIŁOŚCI – warsztat cz. 1

ZACZYNAMY  W KWIETNIU!

Zamknij na chwilkę oczy, weź kilka świadomych oddechów i dokończ zdanie.. Macierzyństwo jest…

Jeśli w Twojej odpowiedzi przyszły piękne chwile, stany uniesienia, miłości, zaufania i euforii w relacji z dzieckiem to cudownie ! Tego się trzymamy, do tego dążymy !

Lecz jeśli pojawiły się jakieś trudy, wyzwania, boleści, poświęcenia, lęki i masa innych trudnych emocji to mam coś dla Ciebie.

Widzisz.

– To jakiego doświadczasz macierzyństwa w dużej mierze zależy od Twoich życiowych doświadczeń. Często wzorzec matki podświadomie dostajesz od swojej mamy, od jej podejścia do macierzyństwa, od jej podejścia do samej siebie, od swojego taty, od tego jak traktowali Ciebie rodzice, jakie były Twoje babki i całe pokoleniowe przekonania, które są już przeterminowane w naszej rzeczywistości.

– Emocje Twojego Dziecka to komunikaty o emocjach, które dzieją się w Tobie. Masz w sobie Wewnętrzne Dziecko, które wysyła wiadomości do Twojego Dziecka, aby ono mogło Ci w bardzo dosłowny sposób przekazać, że w Twoim wnętrzu panuję niezły kocioł emocjonalny. Twoje Wewnętrzne Dziecko daję Ci sygnał – ej zaopiekuj się mną, bo mam dosyć upychania mnie w tej ciasnej przestrzeni, boję się, płaczę, krzyczę, a Ty nic. Twoje zewnętrzne Dziecko to wyczuwa na bardzo subtelnym poziomie, ono czyta Twoje emocje, nie to co do niego mówisz, Twoje dziecko na prawdę chcę Ci pomóc. Zajmując się sobą, odciążysz swoje Dziecko ze zbędnego emocjonalnego bagażu.

– Martwienie się o Dziecko, nie wiara w jego możliwości, Twoje lęki programują jego życiowe doświadczenia. Twoje myśli to potężne narzędzie. Widząc w Twoim Dziecku swoją historię dzieciństwa odbierasz mu przestrzeń w odkrywaniu siebie, swojej indywidualności i unikatowości duszy.

Tak dokładnie, masz wpływ na Twoje Dziecko, na Twoje macierzyństwo. Masz w sobie moc, aby stworzyć wasze relacje pełne miłości, zaufania i ciepła, przyjemności z bycia razem. Może wydawać się to ogromną odpowiedzialnością, ale spokojnie.

Zamiast szukać metod wychowawczych, czytać milion książek i uczyć się na pamięć jak mówić do dziecka. Zamiast biegać w koło waszych emocji, próbować uciec jak najdalej od miejsca zdarzenia to możesz to wszystko zatrzymać i uzdrowić w zarodku. Wiesz jak ?

Po prostu zajmując się sobą. Tyle i aż tyle. Twoje dziecko uczy się przez obserwacje – jesteś dla niego wzorcem do naśladowania. Opiekując się swoimi emocjami uczysz tego swoje Dziecko. Kochając, szanując siebie, ufając sobie dajesz takie doświadczenia Twojemu Dziecku w prezencie.

Stworzyłam projekt dla wszystkich mam, które potrzebują wsparcia w swojej przemianie, które są zdeterminowane, chcą wziąć odpowiedzialność za swoje relacje z dziećmi i chcą iść za głosem serca w budowaniu swojego macierzyństwa i potrzebują dobrego prowadzenia.

Pierwszą częścią projektu jest warsztat MACIERZYŃSTWO W MIŁOŚCI – POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI. Druga część to MACIERZYŃSTWO W MIŁOŚCI – POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI, gdzie będziemy kreować idealną wizje Twojego macierzyństwa korzystając z najnowszych badań amerykańskiego Instytutu Matematyki Serca, pracy na równobieżnych rzeczywistościach i najlepszą wersją siebie, ale zanim zaczniemy kreować trzeba cofnąć się wstecz.. do podświadomości.

Dlatego zapraszam Cię na MACIERZYŃSTWO W MIŁOŚCI – POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI, gdzie będziemy pracować metodą wewnętrznego dziecka na polu serca, z energią, podświadomością, przekonaniami, ze strumieniami świadomości, świadomym oddechem, z rodem. Będzie to warsztat wielowymiarowy, stworzony specjalnie dla mam, żeby przepracować swoją przeszłość w kontekście dzieci, ponieważ wiem po sobie jakie to jest wielkie wyzwanie, być mamą w okresie przemiany, kiedy my mamy mamy za zadanie zatrzymać cały bieg niewspierających historii i zacząć od nowa.

Będzie to 6 spotkań, średnio co 4 dni, gdzie odbędzie się teoria wraz z praktyką ( głęboko transformującymi procesami ). Będziemy się spotykać w godzinach wieczornych, jeśli nie będziesz na żywo nic nie tracisz. Ten warsztat można odtwarzać w każdym momencie, masz dostęp na zawsze. Ruszamy 18.03.2020 o godz. 20:00.

Będziemy pracować ze złością na dziecko, z lękiem o dziecko, z Twoimi emocjami, z traumami, które wpłynęły na Twoją relacje z dzieckiem, nad wybaczeniem sobie, z przekonaniami, które Cię blokują przed pięknym macierzyństwem. Wszystko na bazie najsilniejszej energii jaką masz w sobie – ENERGII MIŁOŚCI. Na warsztacie nauczysz się jak wspierać dziecko w jego trudnych emocjach, jak procesować swoje emocje, co robić w sytuacjach kryzysowych, jak znaleźć w sobie miłość i wewnętrzny spokój, jak uwolnić się od poczucia winy, odkryć co kryję się w zachowaniu Twojego dziecka.

To wszystko po to, aby Twoje dziecko zostało uwolnione od Twojej przeszłości, mogło się spokojnie rozwijać i zmieniać ten świat, abyś nawiązała z nim piękną, wspierającą relacje, abyś spojrzała na swoje dziecko z zupełnie innej perspektywy, bezwarunkowej miłości i dobroci.

Inwestujesz w swoje macierzyństwo 489 zł DZIŚ, jeśli brałaś udział w WEBINARZE. Następnie cena idzie w górę do 689 zł. Wszystkie mamy, które biorą udział w pierwszej części POWROCIE DO PRZESZŁOŚCI, mają rabat na drugą część- POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI – KREACJA IDEALNEGO MACIERZYŃSTWA!

Przyszłość Twojego dziecka zależy od Twojego samopoczucia !

Kupujesz tu:

489 zł płatne jednorazowo                                                                                    MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W 2 RATACH : 

239 zł RATA

Dane do przelewu: 

Millenium 
Alicja Klimek Monidło
80116022020000000375077994

Dodaj komentarz

Close Menu