MANIFEST POWROTU DO WNĘTRZA

Ten manifest piszę z przestrzeni serca i duszy, tylko stąd. Piszę, ponieważ mój umysł domaga się klarowności moich działań, domaga się konkretu, który ma wcielić w życie, piszę, ponieważ nie zgadzam się na wiele spraw, które dzieją się na świecie, spraw, które doprowadziły do miejsc w jakich są pogubieni i odcięci od siebie ludzi. Piszę ponieważ zgadzam się na nowy świat jaki właśnie się dzieję na moich oczach, świat żyjący przestrzenią serca, bo tam jest nadajnik, który łączy wszystko co ziemskie w jedną piękną i wielką całość. Piszę, ponieważ potrzebujemy zmiany na lepsze.

MONIDŁO. POWRÓT DO WNĘTRZA – to moja działka, moje imperium, mój biznes, moje podwórko, mój obszar w którym się poruszam, to przestrzeń, którą mam od siebie dla ludzi i świata. To miejsce, gdzie realizuję misje mojej duszy, to kraina mojego wnętrza, do której zapraszam ludzi, aby odkrywali swoje wnętrza. Bo to we wnętrzu zaczyna się wszystko, zawsze od środka na zewnątrz. Mój biznes to mój świat, moja kraina czarów.. Dzieję się tam wszystko co dyktuję moje serce i dusza, tworzę go tylko na wysokich wibracjach, nawet jeśli pisze o niskich emocjach, to i tak jestem świadoma po co ja to robię, jaki jest cel.

Ja Alicja Klimek tworzę  ten świat, jestem jego gospodynią, twórczynią, kreatorką, przewodniczką, drogowskazem. Jestem mentorką ds emocji, wrażliwości. Jestem po to, aby otwierać ludzkie serca. Tworzę tą przestrzeń, aby wykonać to co mam do zrobienia, tu na ziemi. Nie zmarnuję moich talentów. Tu nie chodzi o mnie, tu chodzi o coś znacznie większego. tu chodzi o globalną zmianę, ja wybieram być jej częścią. Brzmi patosowo, taki oto jest  ten manifest.

Dla kogo jest moja przestrzeń – POWRÓT DO WNĘTRZA ? Dla ludzi wrażliwych, którzy u podstaw kierują się dobrem w świecie, którzy czasem błądzą, ale wracają na dobrą ścieżkę. Jest to przestrzeń dla ludzi, którzy otwierają się na dobro, na zmianę, na wewnętrzną drogę, na siebie, na innych ludzi. Dla ludzi, którzy czują, że ich dusza wyciąga ich ku życiu, nie ważne na jakim etapie są, po prostu mają w sobie to światełko, które prosi się o rozświetlenie. Jest dla ludzi, którzy kiedyś zapomnieli o sobie, kim na prawdę są i dla tych, którzy już wiedzą i potrzebują podzielić się sobą z resztą świata, sobą i swoimi talentami. Jest dla wszystkich, którzy tęsknią za czuciem emocji i dla tych,  którzy chcą oswoić swoje emocje. Dla wszystkich, którzy chcą kierować się w życiu miłością i iść za głosem swojego serca. Jest dla ludzi, którzy wierzą, że istnieje coś ważniejszego niż dobro materialne ( które też jest ważne dla naszego człowieczego aspektu, bo czemu nie ). Jest dla ludzi, którzy mają czyste intencje i w głębi serca chcą nieść dobro, miłość i szacunek. Jest dla ludzi, którzy chcą być zmianą o którą woła świat. JEST DLA LUDZI PRAWDZIWYCH.

Moi klienci to cudowni, wrażliwi ludzie, którzy mają piękne dusze i chęć do życia, wiedzą, że inwestycja w siebie w swoją dusze to największa ich misja. Kochają być w mojej przestrzeni, czytać mnie, słuchać. Często dają mi znaki, że to co robię ma wielki sens i wartość, potwierdzają mnie w moich działaniach. to ludzie, którzy kochają sztukę, moją kraine czarów. Inwestują w moje obrazy, chcą być na moich warsztatach,, chcą spotykać się na żywo, poznawać mnie, moją historie. to ludzie, którym pomagam dzięki mojej prawdzie, zbliżam ich do siebie, dzięki czemu stają się coraz lepszymi ludźmi, którzy kochają siebie i świat.. Szanuję i jestem wdzięczna moim odbiorcom, jestem dla nich. , dzięki nim mogę tworzyć. Są to wrażliwi ludzie i mój przekaz do nich trafia, przyciągam piękne dusze przed którymi się odsłaniam

 JAKI JEST MÓJ CEL I MISJA DUSZY

Celem jest POWRÓT DO WNĘTRZA. Ukierunkowywanie ludzi na ich wnętrze, bo tam się wszystko zaczyna, tam się tworzy życie, tam się jest artystą swojego życia. Mój biznes to moje słowa, to moje obrazy, to wszystko co wypływa z mojego wnętrza. To konkret. To oswajanie emocji, to wzruszenie, to budzenie ludzkich serc, to obudzenie w ludziach wrażliwości, to wsparcie w powrotach do swojego wnętrza. Teraz jak nigdy wcześniej ludzie potrzebują powracać do wnętrza, mam dużo roboty do zrobienia. Piszę bloga o moich procesach w Wewnętrznym Dzieckiem, to mój fundament w pracy.. Robię warsztaty online i w naturze. Głośno mówię, jak wyjść z dupy czarnej, jak oswajać swoje emocje, co robić z wrażliwością, jak rozmawiać i kochać siebie, mówię o tym, piszę. Zajmuję się sztuką, tworzeniem obrazów. One przenikają do ludzkich wnętrz, są potęgą, otwierają ludzi na ich dusze i serce. One mają tą moc. nie mówię za nie. Ja mam obowiązek je pokazywać. Mój biznes to kraina w której chciałam być od dziecka, moje motywy, moje symbole, to co we mnie, pustynia, MONIDŁO, jaskinia, pejzaże, namioty, ziemia. KOCHAM MOJE WNĘTRZE I MÓJ BIZNES, TO W NIM SIĘ REALIZUJĘ, A  LUDZIE TO CZUJĄ I LGNĄ DO MOJEJ KRAINY CZARÓw! Buduję mój świat, tam jest mi najlepiej, wiem czego potrzebuję, czego chcę, jaka jest energia moja i wibracja mojej duszy. Moje obrazy są w postach wszędzie, w filmach. Tworzę, nie poddaję się, nie przestaję działać, mimo wszystko jestem i dzielę się sobą. 

Uczę innych własnym przykładem, jestem dla nich inspiracją, chcą przebywać w mojej energii, w mojej mądrości. Uczę dając narzędzia do samodzielnej pracy. Uczę poprzez moją wrażliwość w pisaniu i w moich obrazach, uczę jak kontaktować się z emocjami, jak wchodzić w swoje serce i duszę jak pokochać swoją wrażliwość. Wierzę, że jest mnóstwo ludzi, dla których jestem drogowskazem.

JAKIE SKARBY MAM DLA LUDZI (środki przekazu )

Malarstwo, www.powrotdownetrza.pl/art/  www.alicjaklimek.com @alicjaklimekmalarstwo 

INSTAGRAM @alicjaklim

pisanie BLOGA, www.powrotdownetrza.pl

POSTY, TEKSTY NA FB @powrotdownetrza

mówienie na LAJWACH I FILMACH (FB I YT) 

WEBINARY

warsztaty online ( ^Rozświetl swój namiot^ , Adaptacja z Miłości, Miłość Ci wszystko Wybaczy, SZKIC 2020 ROKU, MONIDŁO – TWORZĘ SIEBIE NA NOWO )

warsztaty ofline, w naturze, na PUSTYNI BŁĘDOWSKIEJ, pod namiotem.

dzielenie się swoją prawdą, 

Dla ludzi mam siebie, moją energię, moją historie, mój przekaz. Jestem autentyczna, spójna, prawdziwa, niedoskonała, nieperfekcyjna, jestem sobą i daję tyle ile mogę na dany moment

Moje obrazy mają w moim świecie największą siłę, porusza serca i przez to wprowadza zmiany na szeroką skale. Odkryłam, że mam wielką moc do tworzenia wizji, procesów, medytacji, moja wyobraźnia, mój głos dobrze działa, cieszą mnie warsztaty. Sprzedaję moje obrazy. Mówię wszystko to co uważam za ważne, nie cenzuruję się. Otwieram się na dochód z malarstwa i z bycia mentorką. Robię to co czuję bardziej w danym momencie, co dyktuję mi serce i dusza. Dusza wyznacza mi kolejność działania. 

 

Z  CZYM SIĘ NIE GODZĘ

RODZICE, PODEJŚCIE WYCHOWAWCZE

KONSUMPCJONIZM

PRZETRWANIE ZAMIAST PRZEŻYWANIA

DEPRESJE LUDZKOŚCI

WPAJANIE POCZUCIA WINY

TOKSYCZNOŚĆ

ZWALANIE NA INNYCH

BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI

BYPASSING

BRAK GRANIC

BRAK INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ.

UDAWANIE, WYPIERANIE, ZAJADANIE, ZAPIJANIE, UCIEKANIE

SZTUCZNY UŚMIECH I CNOTLIWOŚĆ W DUCHOWOŚCI

BRAK UCIELEŚNIENIA DUSZY

BRAK MIŁOŚCI

BRAK JEDNOŚCI ZE ŚWIATEM

BRAK SZACUNKU DO LUDZI DO ŚWIATA

WIECZNA KRYTYKA I MARUDZENIE

WZROST KOSZTEM INNYCH

 

KODEKS PRAWD.PRZEKAZ

FUNDAMENT WEWNĘTRZNE DZIECKO zawsze będzie fundamentem moich działań, to tam się wszystko zaczyna, tam jest wyjście z poczucia winy, zbudowanie poczucia własnej wartości, pokochanie siebie, odkrycie swojej prawdy, tam jest integracja emocji, złości, która jest energią uzdrawiającą. Moja mała Alicyjka towarzyszy mi cały czas w POWROCIE DO WNĘTRZA, uczę ją, że można żyć inaczej. Bo nie ważne skąd jesteś, ważne kim się stałeś. Dzięki wewnętrzenmu dziecku oswajam emocje, uczę się nie tylko tych trudnych emocji, ale też tych wzniosłych – radość, ekstaza, zabawa, błogość, lekkość, wzruszenie.

EMOCJE – WEWNĘTRZNE DZIECKO Wszystkie emocje są ważne i mają być zauważone, odczute, przepuszczone przez ciało. Na wszystkie emocje jest miejsce w ciele. Każda emocja ma inną funkcję. Każda jest potrzebna. Zadaniem człowieka jest nauczyć się korzystać świaodmie ze swoich emocji, opiekować się nimi, każdą emocje kochać, odnaleźć w sobie przestrzeń na każdą z nich, umiejętnie z nich korzystać – to jest inteligencja emocjonalna. Wrażliwość jest cudem, jest darem. Otwieram ludzkość na emocje. 

BÓG ( życie, wyższe ja, wszechświat, wyższe istnienie )  jest wszędzie, we wszystkim, jest całością, ja jestem narzędziem w rękach boga, rozmawiam z nim, mówię do niego, ufam mu, oddaję w jego ręcę moje troski, mam u niego wsparcie w moich działaniach, wsparcie w doświadczaniu życia. Kocha mnie, widzi mnie, wspiera mnie, prowadzi mnie, przemawia poprzez moją duszę.

DUSZA Cały czas słyszę swoją duszę, moje myśli płyną właśnie od niej. Jestem w ciągłym połączeniu, każde działanie jest pod wpływem serca i duszy.Kreuję obrazy, kreuję to co podpowiada mi dusza, kreuje ustawiając najpierw konkret energetyczny, nie wyrzucam wszystkiego mimochodem. Jestem w ciągłym połączeniu, wystarczy się na to otworzyć. Otwierasz się na duszę, kiedy koisz emocje. Dusza nadaję poprzez serce. Działam z przestrzeni serca. Cel – UCIELEŚNIENIE DUSZY

ENERGIA Wszystko jest energią. Energia nie kłamię. czuję energię. Wiem co się dzieję w przestrzeni energetycznej. Każdy ma dostęp do wiedzy energetycznej, jako dzieci jesteśmy otwarci na energię, działamy intuicyjnie. Pielęgnuję w dzieciach to połączenie. Dbam o swoją energię, nie rozdaję jej na lewo i prawo, świadomie korzystam z tej wiedzy kreując swoją rzeczywistość, poszerzając swoją przestrzeń. Bóg jest energią. Energia kocha konkret. 

TRANSFORMACJA dzieję się szybko, uzdrawianie, wprowadzanie zmian dzieję się szybko i przyjemnie, bez manifestacji trudu i znoju. nie muszę upadać, żeby się podnosić, mój rozwój płynie w lekkości i przyjemności, a ja wybieram uczyć i się rozwijać w harmonii.

PIENIĄDZ jest energią, wymiany, ale też energią, która wspiera mnie w realizacji moich marzeń. Działam razem z Bogiem i Pieniądzem. To świetna ekipa do realizacji misji mojej duszy.

DZIECI Uleczyłam moją przeszłość, aby nie wpływała na przyszłość moich dzieci. Dzieci są najlepszymi lustrami, pokazują nam, gdzie jeszcze nie daliśmy sobie miłości, czego jeszcze nie zintegrowaliśmy. Jestem dla dzieci wsparciem – JA. Kroczę za nimi i pomagam jeśli tego potrzebują.

MACIERZYŃSTWO jest piękną przygodą, przyjemnością, to przy dzieciach odpoczywam dzięki czemu integruję w sobie wszystko co przyjęłam podczas rozwojowej pracy. Podczas zabawy przyjmuję obfitość dobra, które do mnie płynię. Jako mama uczę się od dzieci mądrości, jak cieszyć się życiem, jak odpuszczać, jak stawiać granicę, jak kochać i radować się na całego. To przy dzieciach moja mała Alicyjka może być sobą.  

MIŁOŚĆ to energia uzdrowienia. jest najważniejsza, jest podstawą istnienia. Miłość w nas, miłość od boga. ja jestem miłością, Ty jesteś miłością. Jej nigdy nie brakuję, wystarczy się otworzyć na swoje serce, wystarczy mieć do niej dostęp.

RÓWNOBIEŻNE RZECZYWISTOŚCI Narzędzie, dzięki któremu realizuję w życiu wszystko o czym zamarzę. Jest nieskończona ilość wersji rzeczywistości, to ja codziennie swoimi wyborami decyduje w jakiej rzeczywistości chcę się znaleźć. Jestem tam gdzie dzieję się dla mnie jak najlepiej. To ja tworzę swój świat. Każdy ma dostęp do tej wiedzy, każdy może z niej skorzystać i wdrożyć ją w życie.

NAJLEPSZA WERSJA SIEBIE to od niej czepię energie w swoim wiecznym teraz. Staję się nią, nie oporuję przed zmianą, mogę być kim zechcę, mogę wykrozystać swój potencjał i mądrości od pokoleń, mogę poprzez akceptacje wykreować każdą wersje siebie. Jestem najlepszą wersją siebie, kiedy działam z przestrzeni serca i w zaufaniu do boga.

ODDECH mnie wspiera w procesach, w tarnsormacji. Oddech to życie. to wdech i wydech, to działanie i branie, to dotyk boga we mnie. Oddech uwalnia mnie od ciężkości życia, oddech integruję każdą moją część, oddech dodaję mi energii. Oddech poszerza moje pole energetyczne, oddech daję mi przestrzeń na mnie na moje życie, na mój wymarzony świat, który właśnie się dzieję. Oddech jest wszędzie, jak energia. Pozwalamy sobie przyjąć dobro od świata i wysłać dobro do świata. Magiczne narzędzie. 

CIAŁO to świątynia,to dom na ziemi, dom dla duszy. Dbam o moje ciało, kocham je, akcpetuję, dziękuję, że jest. Ciało pokazuję dokładnie to co siedzi w podświadomości, w programach umysłu, pokazuję to czego doświadczyło wewnętrzne dziecko. Ciało zawsze chcę dla nas dobrze, wysyła symptomy, które uczą przekierowywania na dany obszar w psychice, którego dotyczy symptom. Kocham moje ciało, kocham je czuć, kocham moje zmysły, kocham dawać mu luz i relaks w medytacji, masażu, w odpuszczeniu. Rozmawiam z moim ciałem, pytam się czego potrzebuję. Daję mu zdrowie i energie, wspieram, wysyłam miłość. Podczas moich przemian w umyślę nie odczuwam tego w ciele. Każdą transformacje przechodzę łagodnie. 

WYBACZENIE jest potrzebne w odpowiednim momencie. Na początku drogi skupiamy się na swojej histori, odzyskujemy siebie, utraconą godność, widzimy skąd takie życiowe trudności, skąd się wzięła ta życiowa wewnętrzna wojna. Wszystko zaczyna się od rodziców. Podczas procesów mamy prawo czuć wszystko co do nas przychodzi na ich temat. Kiedy pokochamy siebie, odzyskamy poczucie własnej wartości otwieramy się na wybaczenie sobie, następnie rodzicom. Wszystkiego. Przyjęcie ich, akceptacje, bo wybaczając jesteśmy wolni, akceptujemy w nas części siebie, które płynęły od nich. Wybaczając uwalniamy się od teh historii i przestaję nas ona dotykać, spływa po nas, jesteśmy ponad tym. Wybaczając odzyskujemy życiową moc, bierzemy od przodków wszystko co najlepsze. Kiedy kochamy siebie możemy wybaczyć wszystko, bo już wiemy, że nikomu nie pozwolimy się skrzywdzić, bo miłość mamy w sobie. Wiemy, że cokolwiek dzieję się od innych ludzi, nie dotyczy nas. Mamy w sobie miłość. Wybaczenie uwalnia nasze ciała, uwalnia przyszłe pokolenia od traum.

SZTUKA to miejsce mojej duszy, tam otwiera się wrażliwość, tam jest przekaz. O sztuce osobny manifest.

PRZEKAZ

Miłość jest najważniejsza. Miłość do siebie, do świata, do całości. Ucieleśnienie duszy, zintegrowanie utraconych części siebie, oswojenie emocji, wejście na stałe w przestrzeń serca. Wypełnianie siebie miłością, aby dzielić się swoimi talentami ze światem. i żyć w prawdzie, w człowieczeństwie, bez sztuczności.

                                

                                  Podpis

Close Menu