Miłość Ci wszystko Wybaczy – wielowymiarowy warsztat online.

Wybaczenie sobie idzie w parze z Miłością do siebie. Wybaczenie innym przychodzi, kiedy w pełni kochamy siebie.

Dlaczego warto wybaczyć?

Wybaczenie to nie jest pojednanie, wybaczenie to przestanie mieć baczenia, to odpuszczenie, to stan, kiedy przestajesz się złościć na rodziców, Twoja historia przestaję Cie smucić, widzisz w niej głębszy sens.

Wybaczenie to zaakceptowanie Twoich rodziców, przyjęcie ich do serca w Twoim wnętrzu, to zauważenie, że są ludźmi. Wybaczenie to przede wszystkim zaakceptowanie w sobie cech i zachowań, które dostaliśmy w spadku od rodziców. Kiedy je zaakceptujemy nie będziemy podświadomie ich powielać.

Wybaczenie to wolność, to bycie sobą, to odpuszczenie wszystkich win i żali, aby swoją energie kierować w konstruktywny dla siebie sposób.

Wybaczenie to zgoda na takich rodziców jakich mieliśmy, po prostu, to pożegnanie się z dzieciństwem, z marzeniami dziecka, to dorosłość to wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje życie.

Wybaczenie to zdrowe ciało, to zharmonizowane czakry, to bezpieczeństwo w swoim ciele, to uwolniona energia kreacji, to pewność siebie, to odzyskanie kontaktu z polem serca, to mówienie swojej prawdy, to odzyskanie siebie, to otwarta intuicja, to połączenie z wyższym ja, to połączenie z całym wszechświatem.

Wybaczenie to odzyskanie swojej energii, to zaprzestanie zasilania sieci nieporozumień. To miłość, to sukces, to spełnienie, to otwarcie na świat, to zdrowe i piękne relacje.

Wybaczając dostajemy wybaczenie, znika poczucie winy, żal i niechęć. To droga od ataku do odpuszczenia, to ulga.

Najważniejsze osoby, którym mamy wybaczyć to my sami i nasi rodzice. Tu jest źródło wszystkich konfliktów z ludźmi i ze światem.

Wybaczając rodzicom świat już Cię tak nie dotyka, nie triggeruje. Kończysz ważny etap w swoim życiu, bierzesz od nich co dali najlepszego i idziesz ku dorosłości, aby dać sobie wszystko czego zabrakło Ci w dzieciństwie.

Zanim wybaczysz musisz zauważyć, że nie jesteś swoimi rodzicami, że jesteś miłością. Zanim wybaczysz musisz się porządnie wkurwić za niesprawiedliwość jaka Cię spotkała, aby odzyskać poczucie własnej wartości. Zanim wybaczysz musisz kochać siebie i być sobą.

Zapraszam Cię na warsztat, na którym poprowadzę Cię drogą od Miłości do Wybaczenia.

Będzie to droga kręta i wyboista, aby zyskać siły i stać się walcem równającym każdą wybraną przez Ciebie drogę ;). Bo kiedy wybaczysz poczujesz siłę, której nic nie przeszkodzi w kreowaniu życia w pełnej zgodzie z Tobą. Twoja droga będzie przyjemnie wspierająca.

Cały warsztat to 6 tygodni. Każdy tydzień zaczyna się procesem (medytacją) i teorią wraz z pakietem ćwiczeń na cały tydzień.

Tygodnie:

  1. Miłość do siebie
  2. Dlaczego ja?
  3. Jestem sobą
  4. Odpuszczam
  5. Akceptuję
  6. Wybaczam

To jest bardzo głęboki wielowymiarowy proces, prowadzony z pola serca. Jest to praca z podświadomością, wewnętrznym dzieckiem, energią, mechaniką kwantową. Dzielę się wszystkimi narzędziami, które zaprowadziły mnie do Wybaczenia, które pomogły moim klientom.

Są 3 opcje płatności. Wybierz, która najbardziej odpowiada Tobie.  

  1. Nagrania + pakiet ćwiczeń. ( Nie ma Cię na grupie, nie potrzebujesz mojego wsparcia. Działasz w pojedynkę robiąc procesy i ćwiczenia)     888 zł  
  2. Procesy na żywo + pakiet ćwiczeń + tajna grupa na fb ( Procesujemy wszyscy razem podbijając się energią grupy, masz moje wsparcie w komentarzach, masz wsparcie całej grupy)      1111 ZŁ
  3. Procesy na żywo + pakiet ćwiczeń + tajna grupa na fb + 1 h sesji 1:1 ( Wszystko co w pkt. 2 + sesja online 1 : 1 ze mną, pomogę Ci uwolnić to co blokuje, rozwiążemy wspólnie Twój problem. Możesz podzielić tą godzinę na 2 sesje po 30 min. )                1777 ZŁ
 

Po dokonaniu płatności napisz do mnie jaką opcje wybrałaś/eś : alicjaklimek@poczta.fm lub na messengerze. 

Dostęp masz na zawsze.

Pozwól sobie na odpuszczenie, a zobaczysz jaka przestrzeń zrobi się w Twoim życiu. Przestrzeń na Ciebie, na nowe. <3

dane do przelewu:

Millenium 
Alicja Klimek Monidło
80116022020000000375077994
Tytułem: Miłość Ci wszystko Wybaczy – warsztat

 

1111 zł
Close Menu