MIŁOŚĆ Z NATURY
'Piękna relacja jest wtedy, kiedy ludzie odpalają od siebie wzajemnie wszystko, co najlepsze.' Co stoi więc na naszej drodze do kochania i bycia szczęśliwym? Czy zawsze od najmłodszych lat czuliśmy się kochani? Czy możemy w pełni pokochać bez uprzedniego skontaktowania się z tym, czego nie chcemy widzieć? Nasze związki rządzą się pewnymi prawidłowościami. Mimo tego, że ich podstawą jest miłość często na naszej drodze stają trudności i dylematy. I tak albo popadamy w nieadekwatne oczekiwania w stosunku do partnera albo myślimy, że miłość musi boleć. Ani jedno ani drugie podejście nie daje nam spełnienia w związkach. Bo jak można kochać naprawdę, gdy brak akceptacji człowieczeństwa (naszych ludzkich granic możliwości)? Jak można kochać, gdy przeszłość nie została uleczona? Jak można kochać naprawdę, gdy już obawiamy się tego, co przyjdzie za chwilę? Jak można kochać, gdy w głowie tyle koncepcji i tam mało radości z życia?

Chcemy oddogmatyzować to podejście do związków. Tak, by z jednej strony nie uszczuplać naszych pokładów szczęścia poprzez wybujałe fantazje, a z drugiej strony nie dać się ponieść naszemu neurotyzmowi.

Zarówno ja jak i Alicja przeszliśmy przez wiele relacji w swoim życiu. Jedne były mniej inne bardziej bolesne, jednak dziś zgadzamy się, co do jednego, życie bez miłości jest wyblakłe.

Zapraszamy Cię na warsztat MIŁOŚĆ Z NATURY, który odbędzie się 10-11 . 10
na Pustyni Błędowskiej.
Przepracujesz to co Cię blokuje w relacjach, w związku, z ludźmi. Aby pokochać siebie i otworzyć się na miłość od innych.

Będziemy pracować z:

^ Wewnętrznym Dzieckiem, bo Emocje są naszym wewnętrznym kompasem
^ Świadomym oddechem, który jest narzędziem do uwolnienia 
^ Ciałem, metodą Lowena, Core Energetics
^ Energią na poziomie komórkowym, korzystając z energii natury i wszechświata
^ Umysłem, który swą świadomością odmieni niewspierające przekonania
^ Duszą i Sercem, które są Twoją intuicją, Twoją prawdą

^ Ustawieniami Systemowymi, aby uwolnić się od przeszłości

Masz okazję popracować nad relacjami, trafiając wprost do źródła problemu, powracając do najważniejszej relacji RELACJI Z MAMĄ I TATĄ. Tam powstał skrzywdzony obraz MIŁOŚCI

Otwieramy się na wszystko co do Ciebie przychodzi, otwieramy się na indywidualne procesy w grupie. Po to, abyś zrobił/a gigantyczny krok ku sobie i odmienił/a swoje życie w miłości i dla miłości.

 

Czy to chodzi o związki partnerskie, relacje rodzic-dziecko, czy też relacje z przyjaciółmi albo szefem, chcielibyśmy kochać. Ale nikt nas tej miłości nie nauczył. Nikt nas nie nauczył JAK KOCHAĆ I NIE BYĆ ZRANIONYM.

W ostatnich miesiącach naszej pracy, wzruszaliśmy się niesamowicie, gdy udawało się rozpuszczać te trudne, globalne, wzorce społeczne. Wzorce, w których wzrastaliśmy.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla Was warsztat, który poruszy tą tematykę i pokaże Wam jak iść drogą serca i jednocześnie nie ładować się w kłopoty.

Piękna relacja jest wtedy, kiedy ludzie odpalają od siebie wzajemnie wszystko co najlepsze i to Ty decydujesz w kogo oczach chcesz się przeglądać. 

 

Alicja Klimek i Adam Łabaza - tworzymy warsztaty w NATURZE, łączymy nasze moce.
SERCE I ROZUM w jedność, wtedy zadziewa się pełnia. Na warsztacie masz dwóch MENTORÓW. Podwójne wsparcie, dwie energie. Będzie się działo ! Masz nasze wsparcie i prowadzenie przez pełne 2 dni !

Chcielibyśmy zrewidować nasze wyobrażenia na temat męskości i żeńskości i dojść do sedna naszych potrzeb. Tu na ziemi, a nie gdzieś w baśniach. Kobiety i mężczyźni to dwa światy. Dwa światy, które de facto wzajemnie się uzupełniają. Doświadczenie pokazuje, że po zrozumieniu dynamik rządzących naszymi relacjami o wiele łatwiej jest znaleźć blokady stające na drodze do naszego spełnienia. Te warsztaty pomogą Ci stworzyć na nowo najważniejszą relację w życiu - relację ze Sobą. W prawdzie, w akceptacji, w chęci rozbrojenia ograniczających nas przekonań blokujących nasz potencjał. Potencjał naszego serducha.

Zaczynamy : w sobotę 10.10 o 10:00 i kończymy w niedzielę o 18:00. Spotykamy się na Pustyni Błędowskiej (Róża Wiatrów) między Krakowem, a Katowicami.

 

 

TWOJE INWESTYCJA INWESTYCJA W CIEBIE:

999 zł – do 2.10.2020

1222 zł – od 2.10.2020

 
999 zł EMOCJE Z NATURY

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł: MIŁOŚĆ Z NATURY

W CENIE WARSZTATU MASZ: 

  • dwa intensywne dni warsztatu
  • WSPARCIE I PROWADZENIE DWÓCH MENTORÓW
  • śniadanie i kolacje
 NOCLEG W DREWNIANYM DOMKU I OBIADY PŁATNE DODTAKOWO ( noc – 50 zł , 2  obiady ok. 50 zł )

Jeśli chcesz płatność ratalną napisz do mnie, Alicji. Jeśli kupisz warsztat to napisz. 

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

To już 3 edycja ! Jest miejsce dla 8 osób. Kameralna grupa daje szanse na indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Współpracujemy z osobami, które wiedzą z czym się wiążę praca z ciałem i emocjami, które nie zażywają leków psychotropowych. Na warsztacie nie ma miejsca na środki znieczulające.
Masz niezwykłą okazję, aby rozprawić się ze swoimi problemami i odzyskać siebie. Te warsztaty są bardzo głębokie i transformujące, dzielimy się wszystkim co umiemy, swoimi MOCAMI, wewnętrzną mądrością i doświadczeniem, które zdobywamy codziennie w pracy na sesjach z klientami i podczas prowadzenia warsztatów online i offline.
DLA MIŁOŚCI 

Alicja Klimek – Powrót do wnętrza.

Jestem mentorem, coachem holistycznym, mamą, malarką, absolwentką ASP w Krakowie. Po studiach szybko uświadomiłam sobie, że tracę kontakt ze sobą, wydarzyło się wiele, abym zaczęła szukać pomocy, całe szczęście bardzo szybko trafiłam na właściwe osoby, na działające metody. Odzyskałam siebie, poznawanie podświadomości stało się moją pasją. Ruszyłam tą drogą, tworząc projekt MONIDŁO, który jest kontynuacją mojego dyplomu „Monidło. Odkrywanie tożsamości.”  Urodził się kolejny projekt OSWAJAMY EMOCJE. Piszę bloga, dzielę się moją historią, moją podróżą, pomagam ludziom odkrywać ich tożsamości, odzyskiwać kontakt z emocjami metodą Wewnętrznego Dziecka, a także poszerzać świadomość wieloma innymi narzędziami. Sprowadzam duchowość do cielesności, aby pokochać człowieka w sobie, aby otworzyć się na doświadczania świata wszystkimi zmysłami. Prowadzę warsztaty powrotu do wnętrza online i offline w naturze. Odnalazłam szczęście w samej podróży do celu. Moje powroty do wnętrza naturalnie rodzą obrazy. Sprowadzam rozwój do codziennego życia. Po prostu, uczymy się życia na nowo, ze wspierającymi narzędziami. 

NASZE WEBINARY I FILMY: 

Adam Łabaza – Organic Life

Od zawsze fascynowały mnie ludzkie właściwości, łączenie nas z tym, co w nas ŻYWE i pełne spełnienia. Uczę ludzi, jak czuć się bezpiecznie w swoim ciele, jak dbać o swoje zdrowie bez rezygnowania z siebie, jak pracować ze swoimi emocjami i wreszcie jak skalować zdobytą wiedzę z poziomu głowy na poziom rzeczywistości, którą przeżywamy. Jestem fizykiem eksperymentalnym z wykształcenia. Stażystą instytutów naukowych na terenie Rosji, Japonii, Włoch, Szwajcarii (CERN) oraz Holandii. Po rozwodzie w młodym wieku i rzuceniu doktoratu z fizyki jądrowej zrozumiałem, że muszę nauczyć się być bardziej praktyczny – że chcę w końcu zacząć przeżywać świat w całości. Doprowadziło mnie to finalnego zsyntezowania wiedzy z zakresu naszej fizyczności, mentalności i uwarunkowań społecznych. W swojej pracy skupiam się na rozwiązanich systemowych oraz powrocie do ‚czucia ciała’. Pracuję z Caligraphy Yogą, która umożliwia wielopoziomowy rozwój, tzn. oddziałuje na naszą fizyczność, mentalność i relację z otoczeniem. Ćwiczenia wspieram somatyką, która łączyć ciało i emocje, oraz Praktyką Uważności, która pozwala koncentrować się na rozwiązaniach ‚out-of-the-box’. Ukończyłem kurs-odosobnienie z certyfikatem z samym założycielem systemu Caligraphy Health System – Master Zhen Hua Yang. Medytację praktykuję od 10 lat, uczestnicząc w kursach na terenie całej Europy i Azji. W pracy skupiam się na klarownej Komunikacji Bez Przemocy, która pozwala uczynić odkrycia moich klientów ich własnym przeżyciem i doświadczeniem, a nie tylko wyuczonym schematem. Aktualnie prowadzę badania z Neurobiologii Poznawczej w Instytucie Psychologii UJ.

UDOSTĘPNIJ:

OPINIE UCZESTNIKÓW RÓŻNYCH WARSZTATÓW:

Close Menu