MONIDŁO – tworzę siebie na nowo.

Kim jestem?

Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? dokąd zmierzamy ? – jak z obrazu Gauguina. Pytania na, które całe życie szukamy odpowiedzi.

A co jeśli już dziś możesz odkryć kim jesteś ? a co jeśli już dziś możesz stać się tym kim chcesz być ?

Widzisz, swoją tożsamość budujemy już w dzieciństwie. Odbijamy się w oczach rodziców. Przejmujemy ich myśli, przekonania, traumy. To oni tworzą nasz obraz. Nieświadomie wciskają nam swoje prawdy. Czy zawsze budujące?

Nie pozwalano nam czuć tego co czujemy, mówić tego co myślimy, być kim faktycznie byliśmy. Dlatego w dorosłym życiu tak trudno nam powiedzieć o sobie, jakie są moje wartości, jakie moje talenty, pasje, osobowość ? Nie wiemy kim jesteśmy, dokąd zmierzamy.. Bo kiedyś ktoś wiedział od nas lepiej.

Dziś nadszedł czas, kiedy każdy jest odpowiedzialny za siebie, za swoje życie, każdy może być sobą, powrócić do wnętrza i odzyskać siebie.

Tak w głębi swojej tożsamości jesteś nieskończoną miłością, ale każdy z nas jest indywidualną jednostką, ma inne pragnienia, marzenia, historie.

Zaprowadzę Cię do Twojej miłości, wymazując obraz jaki stworzyli o Tobie rodzice i cały świat, aby powstała czysta kartka, na której stworzysz obraz siebie, siebie w zgodzie ze swoim sercem, z duszą.

Tworzy się Nowa ziemia, my też przechodzimy transformacje. Możemy decydować, możemy wybierać. Brać pędzle i tworzyć swoje nowe życie, nową/nowego siebie.

Zapraszam Cię na intensywny i prężny warsztat, na którym będziesz ARTYSTĄ/ ARTYSTKĄ swojego życia. Namalujesz siebie na nowo.

Są 4 spotkania na tajnej grupie na fb:

OGLĄDANIE MONIDŁA

WYMAZYWANIE MONIDŁA

SZKIC MONIDŁA

MALOWANIE MONIDŁA

wraz z pakietami zadań do wglądów w siebie.

 

Pracujemy z najlepszą wersją siebie, korzystając z najnowszych badań fizyki kwantowej, badań amerykańskiego Instytutu Matematyki Serca, z energią, z przekonaniami, z polem serca, z podświadomością. Będą to spotkania teoretyczne i praktyczne. Odbędą się procesy i medytacja.

Inwestujesz w siebie:  444 zł

Wiesz, że to Twoja energia jest najsilniejsza? Możesz korzystać z energii innych ludzi, wzorując się na nich, być w ich przestrzeni, aby wzrastać. Możesz. Ale wiedz, że to w Tobie drzemie największa siła, w najlepszej wersji Ciebie i stamtąd możesz pobierać tak ważną w tych czasach ENERGIE I SIŁĘ do działania.

Monidło – to fotościanka z otworem na głowę. Kiedy umieścisz w niej głowę stajesz się kimkolwiek, jesteś gdziekolwiek.

Czy stałaś/eś kiedyś za Monidłem? Chcesz doświadczyć jak to jest zamienić się w kogokolwiek, przenieść się gdziekolwiek? A może zechcesz zobaczyć jakie Monidło stworzyłaś/eś przez całe swoje życie ?
Bo widzisz, Monidło to maska – przekonań, schematów, programów wgranych przez doświadczenia, to obraz jaki wykreowałaś/eś dla siebie albo taki jaki ktoś za Ciebie wymyślił.

To jest maska na którą patrzy świat, tak jesteś widziana/y. Chcesz przyjrzeć się co jest na nim namalowane?

Może ta maska zaczyna Cię uwierać? Może już nie pasuje?

Zapraszam – Nowa Ziemia – Nowa Ty / Nowy Ty15

444

Millenium 
Alicja Klimek Monidło
80116022020000000375077994

Close Menu