WOJOWNICY ŚWIATŁA

To zamknięta grupa dla LUDZI WRAŻLIWYCH, którzy chcą zintegrować swoje emocje, przywrócić im pierwotne funkcje, odzyskać CZUCIE, aby móc żyć z przestrzeni serca, w zgodzie ze sobą, z ciałem, z intuicją.

Tutaj doświadczysz transformujących spacerów po swoim Wnętrzu w mojej energii, z moim prowadzeniem.
Tu pokochasz swojego Człowieka i nauczysz się nim obsługiwać.

Tu znajdują się najmocniejsze PROCESY.

Z CIENIA DO ŚWIATŁA.

 
Z lęku do miłości. Jeśli jesteś osobą, która czuje i wie, że to jest ten moment, żeby Powrócić do Wnętrza i zintegrować to co jeszcze w nas nie ukochane to zapraszam. Czas transformacji przyspieszył, Ty decydujesz, w którą pójdziesz stronę.
 
PROCES LĘK O ŻYCIE- który zmniejszy lęk w Twoim życiu i ukierunkuje Cię na samo życie, aby zacząć żyć w pełni swojej mocy, z obecnością samego siebie. Skonfrontujesz się z końcem, aby docenić i uhonorować każdy początek.
-PROGRAMOWANIE ŚWIATŁA I MOCNA INTENCJA
-PROCES OTWARTE SERCE – do powtarzania na co dzień, aby otwierać serce w zaufaniu, żyć sercem 

 

-MOJA MOC – teoria o Twojej mocy, o energii nieba i ziemi, która łączy się w Tobie, o łączeniu duszy w ciele, o kreowaniu rzeczywistości. 

 

-MOJA MOC – PROCES, który osadza Cię w Twojej Mocy, unikatowej, który uruchamia przepływ w ciele, rusza energią do życia ! 

 

-PROGRAMOWANIE ŚWIATŁA 

– 

 Celem WOJOWNIKÓW ŚWIATŁA jest rozświetlenie naszej wewnętrznej latarni, świateł serc i rozświetlenie tym światłem swojego cienia. Mamy ogromny wpływ na swoje otoczenie, na ludzi, na życie.
Będziemy codziennie dostrajać się do wibracji serca, integrować cienie, kochać siebie i swoje Wewnętrzne Dziecko, uzdrawiać ranę matczyną i ojcowską, realizować misje swojego serca.
Integrujesz wszystko co stoi na drodzę do miłości. Transformujesz emocje w skarby. Złość w DZIAŁANIE.
Od cienia do światła.
Od lęku do miłości.
Otwieranie SERCA.
Powrót do Wewnętrznego spokoju,
dostrajanie się do wibracji swojego serca, integracja cienia, Tyle i więcej.
Konkretnie po przemianę.
To ten czas.
Jestem po to, aby ciągnąć ludzi ku górze, ku światłu, ku nadziei, jestem, aby przypominać Ci o Twojej mocy, o Twoim sercu.
WOJOWNICY ŚWIATŁA – łączymy się ! 
 


Stawiam na doświadczenie, na procesy, na ZMIANĘ ! Moim celem jest, aby pokazać, że z emocjami da się obcować, oswajać je, sprowadzam je do naturalności.

EMOCJE SĄ POTRZEBNE. Z emocjami da się żyć. Dzięki odzyskaniu emocji i zintegrowaniu ich masz możliwość tworzyć z przestrzeni serca, zyskujesz energie najpotężniejszą, energie miłości

Słabości transformujesz w MOCE.

Masz MIŁOŚĆ w sobie, wystarczy, że zaleczysz zranione serce. I DOŚWIADCZASZ ŻYCIA, wszystkimi zmysłami. PRZEŻYWASZ, a nie żyjesz, żeby tylko przetrwać. Dzięki emocjom docierasz do skarbów

Emocje nie są do wypierania, zajadania, zapijania, uciekania, do walki z nimi. Każda emocja ma swoją fuknkcje, każda domaga się integracji. Jesteśmy ludźmi, emocje są nam potrzebne tu na ziemi.

Jesteśmy odpowiedzialni za swoje EMOCJE, swoje Wewnętrzne Dziecko. Jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie.

 

NA GRUPIE:

To grupa, gdzie możesz być w pełni sobą, w swojej prawdzie. Wiem, jak ważne jest wsparcie osób, które przechodzą przez to samo, wiem jak ważne są struktury i miejsce, gdzie ktoś zawsze Ci pomoże. Stworzyłam to dla Ciebie bo chce, abyś miał/a miejsce gdzie faktycznie będziesz wysłuchana/y i prawdziwa/y


TECHNICZNIE: 

Po przystąpieniu, płatności są pobierane automatycznie z Twojej karty.
Uzyskujesz wtedy dostęp do zamkniętej społeczności – grupy na Facebooku, gdzie są gotowe PROCESY POWROTU DO WNĘTRZA. Możesz odsłuchiwać w dowolnym momencie.

W każdej chwili możesz zrezygnować z programu, wystarczy, że napiszesz do mnie.
W momencie rezygnacji z subskrypcji, tracisz dostęp do materiałów oraz grupy na Fb.
Zawsze możesz wrócić po regularnej cenie 333 zł / miesiąc

Możesz też płacić cyklicznie co miesiąc na konto:

głęboko uzdrawiające medytacje I PROCESY

dostęp do tajnej grupy na facebooku

INWESTUJESZ W SWOJE ŻYCIE: 

 

333 pln / miesięcznie

zapłać via paypal 333 pln

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł : WOJOWNICY ŚWIATŁA

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

 
Ten projekt się coraz bardziej poszerza, o kursy, warsztaty online i offline. Wprowadzam POWRÓT DO WNĘTRZA też do sztuki. Idę na większą skalę.
Nauczmy się na nowo żyć, z emocjami. Z CZUCIEM, BEZ WYPIERANIA.
Emocje są dla nas.
 
Nie współpracuję z osobami,  które zażywają lęki zmieniające świadomość.

O MNIE: Alicja Klimek - Powrót do wnętrza.

Jestem mentorem, coachem holistycznym, mamą, malarką, absolwentką ASP w Krakowie. Po studiach szybko uświadomiłam sobie, że tracę kontakt ze sobą, wydarzyło się wiele, abym zaczęła szukać pomocy, całe szczęście bardzo szybko trafiłam na właściwe osoby, na działające metody. Odzyskałam siebie, poznawanie podświadomości stało się moją pasją. Ruszyłam tą drogą, tworząc projekt MONIDŁO, który jest kontynuacją mojego dyplomu „Monidło. Odkrywanie tożsamości.”  Urodził się kolejny projekt OSWAJAMY EMOCJE. Piszę bloga, dzielę się moją historią, moją podróżą, pomagam ludziom odkrywać ich tożsamości, odzyskiwać kontakt z emocjami metodą wewnętrznego dziecka, a także poszerzać swoją świadomość wieloma innymi narzędziami. Prowadzę warsztaty powrotu do wnętrza online i offline w naturze. Odnalazłam szczęście w samej podróży do celu. Moje powroty do wnętrza naturalnie rodzą obrazy.

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

UDOSTĘPNIJ:

Close Menu