^ WOJOWNICY ŚWIATŁA ^

WOJOWNICY ŚWIATŁA

ZAPAKOWAŁAM WOJOWNIKÓW W CAŁOŚCIOWY PREZENT.
WOJOWNICY ŚWIATŁA to WARSZTAT dla CIEBIE, jeśli chcesz zintegrować swoje emocje, przywrócić im pierwotne funkcje, odzyskać CZUCIE, aby móc żyć z przestrzeni serca, w zgodzie ze sobą, z ciałem, z intuicją, w pełni swoje MOCY.

Z moim stałym wsparciem i prowadzeniem.

NA CZAS GLOBALNYCH ZMIAN:

 

                                                    Z CIENIA DO ŚWIATŁA.

 
Z lęku do miłości. Jeśli jesteś osobą, która czuje i wie, że to jest ten moment, żeby Powrócić do Wnętrza i zintegrować to co jeszcze w TOBIE nie ukochane to zapraszam. Czas transformacji przyspieszył, Ty decydujesz, w którą pójdziesz stronę.

 

 

CO NA CIEBIE CZEKA :

 -PROCES LĘK O ŻYCIE – który zmniejszy lęk w Twoim życiu i ukierunkuje Cię na samo życie. Skonfrontujesz się z końcem, aby docenić i uhonorować każdy początek.

-PROGRAMOWANIE ŚWIATŁA I MOCNA INTENCJA
-PROCES OTWARTE SERCE – do powtarzania na co dzień, aby otwierać serce w zaufaniu, żyć sercem 
-MOJA MOC – teoria o Twojej mocy, o energii nieba i ziemi, która łączy się w Tobie, o łączeniu duszy w ciele, o kreowaniu rzeczywistości. 

-MOJA MOC – PROCES, który osadza Cię w Twojej Mocy, unikatowej, który uruchamia przepływ w ciele, rusza energią do życia ! 
-PROGRAMOWANIE ŚWIATŁA

– ZAUFANIE DO SIEBIE, WSPARCIE OD SIEBIE – skąd brać zaufanie do siebie, do świata ? Jak sięgać po wsparcie od świata, od siebie? – ZAUFANIE TO SŁOWO KLUCZ- na NOWEJ ZIEMI

-BÓG – PYTANIA, które otworzą Cię na wsparcie całego świata. Poczujesz jaką masz moc, poczujesz połączenie z całością istnienia poprzez swoją Duszę.

-DUSZA – PROCES, która pozwoli Ci stanąć w swojej najwyższej WIBRACJI, TWOJEJ, unikatowej. Spotkasz się ze swoją Duszą, ze sobą Człowiekiem i UCIELEŚNISZ DUSZĘ. 
– KU SWOJEMU ŻYCIU – TEORIA o Wewnętrznym Dziecku i pełnej odpowiedzialności za swoje życie, dowiesz się jak uwolnić się od problemów i emocji RODZICÓW I RODU.

-WEWNĘTRZNE DZIECKO, RODZICE, RÓD – PROCES, dzięki któremu pójdziesz do SWOJEGO ŻYCIA, zostawiając PRZESZŁOŚĆ za plecami, sięgniesz po wsparcie od Rodu i Rodziców

PROCESY CZYLI GŁĘBOKIE MEDYTACJE WCHODZENIE W CIAŁO, W EMOCJE, W PODŚWIADOMOŚĆ. 

TO GŁĘBOKIE I TRANSFORMUJĄCE DOŚWIADCZENIE. 


Stawiam na doświadczenie, na procesy, na ZMIANĘ ! Zmianę Twojego podejścia do siebie i do życia. Chcę Ci pokazać, że z emocjami da się obcować, oswajać je, na piedestale PRAWDA I WRAŻLIWOŚĆ. Świat potrzebuję Twojego serca !

WOJOWNICY ŚWIATŁA to warsztat stworzony od A - Ż, w który inwestujesz jednorazową kwotę
DOSTAJESZ :
^ REGULARNE SPOTKANIA NA ŻYWO - GŁĘBOKIE PROCESY
^ SESJE Q & A
^ MOJE WSPARCIE W ZAMKNIĘTEJ GRUPIE NA FB
^ BOGATE TREŚCI I TEORIE
^ ZADANIA PISEMNE PROGRAMUJĄCE UMYSŁ

Teraz jest czas na nowe życie. 
^ jeden proces do powtarzania codziennie – OTWIERANIE SERCA
^ co  tydzień PROCES GŁĘBOKO UZDRAWIAJĄCY CIEŃ
 
Będziemy pracować głęboko nad transformacją naszego Wnętrza. Rozświetlamy je.
 
Celem WOJOWNIKÓW ŚWIATŁA jest rozświetlenie naszej wewnętrznej latarni, świateł serc i rozświetlenie tym światłem swojego cienia. Mamy ogromny wpływ na swoje otoczenie, na ludzi, na życie.
Będziemy codziennie dostrajać się do wibracji serca, integrować cienie, kochać siebie i swoje Wewnętrzne Dziecko, uzdrawiać ranę matczyną i ojcowską, realizować misje swojego serca.
Będziemy integrować wszystko co stoi na drodzę do miłości. Będziemy transformować emocje w skarby. Złość w DZIAŁANIE.
Od cienia do światła.
Od lęku do miłości.
Otwieranie SERCA.
Powrót do Wewnętrznego spokoju,
dostrajanie się do wibracji swojego serca, integracja cienia, Tyle i więcej.
Konkretnie po przemianę.
To ten czas.
Jestem po to, aby ciągnąć ludzi ku górze, ku światłu, ku nadziei, jestem, aby przypominać Ci o Twojej mocy, o Twoim sercu.
WOJOWNICY ŚWIATŁA – łączymy się ! 
 
KUPUJESZ NIŻEJ 
Alicja

NA GRUPIE:

To grupa, gdzie możesz być w pełni sobą, w swojej prawdzie. Wiem, jak ważne jest wsparcie osób, które przechodzą przez to samo, wiem jak ważne są struktury i miejsce, gdzie ktoś zawsze Ci pomoże. Stworzyłam to dla Ciebie bo chce, abyś miał/a miejsce gdzie faktycznie będziesz wysłuchana/y i prawdziwa/y


TECHNICZNIE: 

Po dokonaniu płatności uzyskujesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będę raz na tydzień wrzucać gotowe treningi i nagrania. Tam w modułach będę udostępniać też dodatkowe materiały w postacie filmów, zadań. Co jakiś czas będą odbywać się spotkania na żywo Q & A

Możesz odsłuchiwać w dowolnym momencie.

Dostęp do materiałów masz przez 400 dni ( ponad rok ) 

głęboko uzdrawiające medytacje

dostęp do tajnej grupy na facebooku

INWESTUJESZ W SWOJE ŻYCIE: 

 

444 zł 

do 15.12 promocja – 333 zł

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł : WOJOWNICY ŚWIATŁA

Nauczmy się na nowo żyć, z emocjami. Z CZUCIEM, BEZ WYPIERANIA, JESZCZE RAZ Z SERCEM NA WIERZCHU.
E = MOC + JA 
ENERGIA = MOC + JA  -(EMOCJA)
 Nie współpracuję z osobami,  które zażywają lęki zmieniające świadomość.

WIĘCEJ O PROJEKCIE WOJOWNIKACH ŚWIATŁA

O MNIE: Alicja Klimek - Powrót do wnętrza.

Jestem mentorem, coachem holistycznym, mamą, malarką, absolwentką ASP w Krakowie. Po studiach szybko uświadomiłam sobie, że tracę kontakt ze sobą, wydarzyło się wiele, abym zaczęła szukać pomocy, całe szczęście bardzo szybko trafiłam na właściwe osoby, na działające metody. Odzyskałam siebie, poznawanie podświadomości stało się moją pasją. Ruszyłam tą drogą, tworząc projekt MONIDŁO, który jest kontynuacją mojego dyplomu „Monidło. Odkrywanie tożsamości.”  Urodził się kolejny projekt OSWAJAMY EMOCJE. Piszę bloga, dzielę się moją historią, moją podróżą, pomagam ludziom odkrywać ich tożsamości, odzyskiwać kontakt z emocjami metodą wewnętrznego dziecka, a także poszerzać swoją świadomość wieloma innymi narzędziami. Prowadzę warsztaty powrotu do wnętrza online i offline w naturze. Odnalazłam szczęście w samej podróży do celu. Moje powroty do wnętrza naturalnie rodzą obrazy.

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

UDOSTĘPNIJ:

OPINIE UCZESTNIKÓW RÓŻNYCH WARSZTATÓW:

Close Menu