^ WARSZTATY ^

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK
PRACY Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

– kurs online

Jest taki ktoś, kto wciąż czeka.
Czeka na Ciebie, aż powrócisz,
zauważysz, zrozumiesz, zaakceptujesz,
uwierzysz, pokochasz.
Ten ktoś to Ty sam z PRZESZŁOŚCI.

PRZESZŁOŚĆ tak naprawdę nie minęła. Przeszłość żyje w nas, w TERAŹNIEJSZOŚCI. Żyję i kreuje PRZYSZŁOŚĆ. Przeszłość to Twoje dzieciństwo, to Twoje zranione WEWNĘTRZNE DZIECKO, To TY...

Ta mała dziewczynka, ten mały chłopiec w Tobie, które dawno temu zostało zepchnięte w kąt, odrzucone, wymazane z pamięci, urażone, wystraszone, zaniedbane, przepełnione smutkiem , naładowane złością, zapomniane, bo za bardzo bolało. Przeszłość bolała i ten brak miłości dalej zbiera pokłosie w Twoim życiu…

JESTEŚMY DZIEĆMI W CIAŁACH DOROSŁYCH!

Dzieciństwo to fundament Twojego życia. To tam tworzysz swoją tożsamość, to poprzez pryzmat rodziców widzisz cały świat. Dzieciństwo to tylko kilka kroków stąd.

Zapraszam Cię na głęboko uzdrawiający warsztat POWROTU DO WEWNĘTRZNEGO DZIECKA, gdzie nawiążesz kontakt z tą najważniejszą częścią Ciebie.

Kiedy nie ma tego kontaktu, Wewnętrzne Dziecko steruje Twoim życiem. Tworzysz relacje, związki, prace, projekty, całe życie z przestrzeni małego dziecka, które nie potrafi udźwignąć swoich emocji, widzi siebie oczami swoich rodziców, wciąż się ogranicza, aby być przez nich akceptowanym.

Jeśli nawiążesz kontakt ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem –  staniesz się dla siebie najlepszą mamą i tatą na świecie, rodzicem, który jest pełny akceptacji i miłości. Odkryjesz, że to wszystko co o Tobie mówili, co sam o sobie myślałeś nie jest prawdą, jest obrazem jaki stworzyli na Twój temat Twoi rodzice. Będziesz mogła / mógł odkryć kim na prawdę jesteś, staniesz się tym kim byłabyś / byłbyś gdybyś miała / miał dzieciństwo pełne wsparcia.

Na warsztacie:

 • nauczysz się jak samodzielnie PROCESOWAĆ/UWALNIAĆ EMOCJE
 • wyrównasz swoje szanse w relacji z rodzicami
 • wrócisz do sytuacji w dzieciństwie, które odcięły Cię od siebie
 • zaczniesz w pełni czuć swoje ciało każdymi zmysłami
 • nauczysz się jak wchodzić w przestrzeń serca
 • nauczysz się jak pracować z WYZWALACZAMI
 • zintegrujesz swoje cienie
 • odzyskasz swoje emocje i przywrócisz im pierwotne funkcje
 • nauczysz się jak pracować z przekonaniami i podświadomością
 • nauczysz się jak samodzielnie pracować z Wewnętrznym Dzieckiem na co dzień
 • odzyskasz swoje siły, aby wziąć ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE

Dzięki pracy z Wewnętrznym Dzieckiem zaczynasz kochać siebie, akceptować siebie, rozumieć siebie. Odzyskujesz poczucie własnej wartości i pewność siebie.

PODSTAWĄ UDANEGO ŻYCIA JEST MIŁOŚĆ.

Pokażę Ci, że możesz zacząć wszystko od nowa, raz jeszcze w świetle miłości i dobra.

20200530_113216_0000

Zależy mi na tym, abyś po tym warsztacie potrafił / a samodzielnie pracować metodą WEWNĘTRZNEGO DZIECKA, aby ten kontakt pozostał z Tobą na całe życie, bo TO RELACJA Z SAMYM SOBĄ jest podstawą w tworzeniu relacji z innymi ludźmi i ze światem.

Dostajesz dostęp do grupy na FB, gdzie jest 5 tygodni nagrań na każdy tydzień + lekcje do nauki na cały dzień i głęboko uzdrawiający proces, dzięki, której nauczysz się poszczególnych umiejętności. Dodatkowo w każdym tygodniu jest ode mnie pakiet ćwiczeń pdf. Masz dostęp do kursu całe 400 dni. 

Dodatkowo możesz wykupić dostęp do OSWAJAMY EMOCJE, tajnej grupy na fejsbuku, gdzie dostaniesz moje wsparcie i pomoc w wewnętrznych procesach. Jest to program abonamentowy, płatny 77 zł / miesiąc dla uczestników tego kursu POWRÓT DO WEWNĘTRZNEGO DZIECKA. Możesz w każdej chwili się wycofać, a następnie dołączyć.

głęboko uzdrawiające PROCESY

pakiet ćwiczeń na każdy tydzień

DODATKO PŁATNE WSPARCIE NA OSWAJAMY EMOCJE

Kupuję PRAKTYCZNY PRZEWODNIK do pracy z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

INWESTUJESZ W SWOJE ŻYCIE:

POWRÓT DO WEWNĘTRZNEGO DZIECKA 

333 ZŁ 

zapłać via paypal:

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł: Powrót do wewnętrznego dziecka

GRUPA WSPARCIA OSWAJAMY EMOCJE 

77 ZŁ / MIESIĄC

zapłać via paypal:

77 zł - dla absolwentów kursu

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł: OSWAJAMY EMOCJE

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

Twoje Wewnętrzne Dziecko czeka aż POWRÓCISZ.
Nic już nie będzie takie samo, już nigdy nie będziesz sam / a.

Ten warsztat to nacisk na PRAKTYKĘ. Liczy się Twoje zaangażowanie, Twoja obecność. Liczysz się Ty – Twoje podejście. Będziemy pracować z PODŚWIADOMOŚCIĄ, CIAŁEM, BĘDZIEMY UZDRAWIAĆ TWOJĄ PRZESZŁOŚĆ – dlatego tak ważna jest Twoja żarliwa i w pełni świadoma praca.

Narzędzia jakimi się dzielę służą mi w codzienności tak jak wszystkim moim klientom.

Masz w sobie wszystko co jest potrzebne do uzdrowienia, Ty jesteś dla samego siebie najlepszym terapeutą, rodzicem. Ty. To na Ciebie czeka Twoje Wewnętrzne Dziecko, abyś powrócił /a. CZY SIĘ DOCZEKA?

O MNIE: Alicja Klimek - Powrót do wnętrza.

Jestem mentorem, coachem holistycznym, mamą, malarką, absolwentką ASP w Krakowie. Po studiach szybko uświadomiłam sobie, że tracę kontakt ze sobą, wydarzyło się wiele, abym zaczęła szukać pomocy, całe szczęście bardzo szybko trafiłam na właściwe osoby, na działające metody. Odzyskałam siebie, poznawanie podświadomości stało się moją pasją. Ruszyłam tą drogą, tworząc projekt MONIDŁO, który jest kontynuacją mojego dyplomu „Monidło. Odkrywanie tożsamości.” Piszę bloga, dzielę się moją historią, moją podróżą, pomagam ludziom odkrywać ich tożsamości, odzyskiwać kontakt z emocjami metodą wewnętrznego dziecka, a także poszerzać swoją świadomość wieloma innymi narzędziami. Prowadzę warsztaty powrotu do wnętrza online i offline w naturze. Odnalazłam szczęście w samej podróży do celu. Moje powroty do wnętrza naturalnie rodzą obrazy.

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

UDOSTĘPNIJ:

OPINIE UCZESTNIKÓW KURSU:

OPINIE UCZESTNIKÓW RÓŻNYCH WARSZTATÓW:

Close Menu