POWRÓT DO WNĘTRZA
WITAJ W TWOIM WNĘTRZU!
Jeśli tu jesteś, to pewnie przekonałaś / eś się, że to co na zewnątrz daję tylko chwilowe szczęście, chwilowo zaspokaja albo wcale. Dziś zapraszam Cię do Twojego Wnętrza, abyś zobaczył / a , że w Tobie jest wszystko co jest Ci potrzebne do życia w najwyższym Twoim Potencjale, w Szczęściu , w Mocy, w byciu Sobą.

W TWOIM WNĘTRZU SĄ WYSPY NA KTÓRYCH MOŻNA ODKRYWAĆ TWOJE SKARBY. DZIELIMY SWOJE WNĘTRZE NA CZĘŚCI, ABY NAUCZYĆ SIĘ Z NIMI KOMUNIKOWAĆ I OSTATECZNIE JE POŁĄCZYĆ I SKORZYSTAĆ Z PEŁNEGO POTENCJAŁU SIEBIE, BO WSZYSTKO PRZECIEŻ JEST WSZYSTKIM.

WYSPA CIAŁA - WYSPA WEWNĘTRZNEGO DZIECKA - WYSPA EMOCJI - WYSPA SERCA - WYSPA RODZICÓW - WYSPA UMYSŁU -
WYSPA DUSZY - WYSPA ENERGII - WYSPA MOCY

Aby wejść do Twojego Wnętrza potrzebujesz sobie uświadomić jak potężne narzędzia masz w swoim zasięgu. MOC ODDECHU, MOC AKCEPTACJI. tak, tutaj dowiesz się jak z nich korzystać, aby swobodnie spacerować po Twoim świecie Wewnętrznym, pod zamkniętymi Powiekami. Wiesz, że wszystko co jest w Tobie prosi się o ukochanie i zauważenie ? Że CIEŃ,  to tak na prawdę wszystko czego w sobie nie akceptujesz ? 

NA POWROCIE DO WNĘTRZA DOŚWIADCZYSZ:

MIŁOŚCI DO SIEBIE 

ODZYSKASZ SWOJĄ MOC

AKTYWUJESZ NAJWYŻSZY POTENCJAŁ

NAUCZYSZ KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z RÓŻNYMI CZĘŚCIAMI SIEBIE

OSWOISZ EMOCJE

ZAAKCPETUJESZ SIEBIE

UWOLNISZ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI

ZINTEGRUJESZ CIENIE

STWORZYSZ ŻYCIE PODŁUG CIEBIE

ODKRYJESZ KIM NA PRAWDĘ JESTEŚ

ODZYSKASZ ENERGIE DO ŻYCIA 

STANIESZ W SOBIE 

i wiele więcej. Zresztą zostawiam Tobie tą przyjemność w odkrywaniu nieznanych lądów Twojej świadomości. 

Tu w Powrocie do Wnętrza będziesz mógł z moją pomocą przemieszczać się po swoim WNĘTRZU, na głębokich i transojmujących warsztatach dedykowanym różnym częścią Ciebe. 

Zapraszam Cię do wyjątkowego spojrzenia na swoje Życie i na Siebie, dzięki któremu potrafię funkcjonować w świecie, żyć ponad ograniczeniami UMYSŁU, realizować swój POTENCJAŁ. Dzięki któremu wciąż wybieram życie pomimo destrukcyjnych myśli. 

Nie masz Duszy, a jesteś DUSZĄ, która opiekuje się swoim CZŁOWIEKIEM. To podejście zmienia wszystko. Przestajesz utożsamiać się z programami umysłu, które często odbierają jakąkolwiek chęć do życia, widzisz swoje życie jako zbiór doświadczeń, które są Ci potrzebne do realizacji swojego najwyższego Potencjału, więcej o mojej METODZIE POWROTU DO WNĘTRZA, znajdziesz tu:  

Alicja CZŁOWIEK ma umysł, ciało, emocje, kiedy się z nią komunikuje przejawia się w różnym wieku, jako Wewnętrzne Dziecko, Nastolatka, Dorosła Kobieta, Matka i każdą się opiekuję, w każdą ucieleśniam miłość. 

ZATEM NAJWAŻNIEJSZE JEST, ABY POKOCHAĆ CZŁOWIEKA JAKIM JESTEŚMY, ZE WSZYSTKIMI NIEDOSKONAŁOŚCIAMI I WYKORZYSTAĆ W PEŁNI TAKIEGO CZŁOWIEKA Z JAKIM JEST NAM DANE ŻYĆ W TYM ŻYCIU. JEST TO PRZESTRZEŃ DLA TWOJEJ WRAŻLIWOŚCI, ABY WYKORZYSTAĆ JEJ PEŁEN POTENCJAŁ.

WOJOWNICY ŚWIATŁA

GRUPA ABONAMENTOWA, PŁATNA CO MIESIĄC DLA LUDZI WRAŻLIWYCH. TU NA WOJOWNIKACH ŚWIATŁA SĄ NAJWAŻNIEJSZE PROCESY PROWADZONE PRZEZE MNIE, TU NA WOJOWNIKACH JEST KULTOWY PROCES ” ODPUSZCZAM „.

WIĘCEJ O WOJOWNIKACH TU:

 

A tu od razu kupujesz :

INWESTUJESZ W SWOJE ŻYCIE: 

 

333 pln / miesięcznie

zapłać via paypal 333 pln

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł : WOJOWNICY ŚWIATŁA

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

 MAM DLA CIEBIE GOTOWE WARSZTATY, DZIĘKI KTÓRYM ZACZNIESZ POWRACAĆ DO WNĘTRZA, ODKRYWAĆ TWOJE WEWNĘTRZNE WYSPY SKARBÓW. PRZEKONAJ SIĘ JAKIE W TOBIE DRZEMIĄ MOCE ! 

UWIERZ MI, ŻE POWRÓT DO WNĘTRZA TO NAJPIĘKNIEJSZE CO MOŻESZ SOBIE DAĆ, CO Z TOBĄ ZOSTANIE JUŻ NA ZAWSZE. BLISKOŚĆ Z SAMYM SOBĄ JEST BEZCENNA, ZRESZTĄ PRZEKONAJ SIĘ SAM/A !  WYRUSZAMY. 

Z MIŁOŚCIĄ, ALICJA 

Jeśli masz jakieś pytania napisz do mnie:

 

 

UDOSTĘPNIJ:

Close Menu