Powrót Do Źródła

Zapraszam Cię na dwudniowy warsztat POWRÓT DO ŹRÓDŁA na Pustyni Błędowskiej z noclegiem pod dużym Namiotem. 20-21 LIPIEC 2019

Pustynia to miejsce Mocy, gdzie człowiek kontaktuję się z najgłębszym JA, może odkryć swoją tożsamość. Pustynia jest niczym płótno dla myśli człowieka. Pustynia miejsce kuszenia, miejsce objawienia, miejsce procesu dojrzewania do bycia wolnym człowiekiem. To w jej pustce usłyszysz swój wewnętrzny głos. Poczujesz namacalnie co to znaczy być w głębokim kontakcie z naturą.
Namiot symbol schronu, symbol człowieka, miejsce spotkania ludzi, spotkania z samym sobą.
Pustynie przecina rzeka Przemsza, symbol życia, która koi w upale lata.
Będziemy powracać do źródła Twoich problemów, ale też do źródła Twojej Mocy.

Wszystko co Cię spotyka w życiu ma swoje źródło w podświadomości. To podświadomość w 95 % wpływa na Twoje dotychczasowe życie. Warto poszerzać swoją świadomość, wpuszczać tam światło, aby mieć MOC kreowania swojego życia, wpływania na Twoją teraźniejszość i przyszłość.

Brzmi jak głos z krainy czarów? Możesz wyczarować sobie wymarzone życie bardzo fizycznie. Wystarczy, że nawiążesz kontakt z ze swoim Wnętrzem i zaczniesz podejmować świadome decyzje.

Ja pomogę Ci zajrzeć tam, jako przewodnik. Nie musisz już poświęcać całego swojego życia na naprawianie błędów przeszłych pokoleń, brać na swoje barki, cały ten trud. Czasem wystarczy dotrzeć do jednego źródła, aby życie nabrało blasku.i pozostać w tym blasku i razem z nim rozświetlać swoje mroczne krainy z przyjemnością samopoznania. Pracujemy z tym co jest gotowe do uzdrowienia tu i teraz.

Będziemy pracować z:

– Wewnętrznym Dzieckiem, bo Emocje są naszym wewnętrznym kompasem
– Świadomym oddechem, który jest narzędziem do uwolnienia
– Ciałem, metodą Lowena, Core Energetics
– Energią na poziomie komórkowym, która jest wszechobecna i ma wpływ na nasze wnętrze i otoczenie
– Umysłem, który swą świadomością odmieni przekonania
– Duszą, która jest Twoją intuicją, Twoją prawdą

aby odzyskać kontakt ze sobą, zintegrować wszystkie swoje części – ciało, umysł, dusze, energie, serce – po to by powstała jedność, by uaktywniła się Twoja MOC kreacji swojego życia. Trafiając do źródła możesz wpłynąć na jakość swojego życia, to co we wnętrzu dzieję się na zewnątrz.

W tej dziczy będziesz mieć przestrzeń na uwolnienie starych emocji, aby udrożnić przepływ energii w ciele, dać przestrzeń dla życiodajnej siły. To jest to czego brakuje moim klientom, kiedy pracujemy online w zaciszu swego domu 😉 Tam, nie będzie zahamowań.

Będziemy pracować w grupie, ale też będziesz mieć możliwość przeżycia swojego procesu. Otwieram się na to co do Ciebie przychodzi. Możemy poruszyć każdy temat, jaki jest dla Ciebie aktualny.

– matczyna rana
– ojcowska rana
– miłość
– relacje
– granice
– dzieci
– praca
– pasje
– marzenia
– pieniądze
– emocje, które sterują Twoim życiem

Ten warsztat jest po to, abyś zbliżył/a się do siebie, do swojej prawdy, do swojego źródła energii, mocy, kreacji, abyś nauczył/a się sięgać po wsparcie od natury i wszechświata. To jest Twój czas.

Jest to okazja do spotkania pięknych tożsamości w rzeczywistości, w naturze. Twoje ciało doświadczając pozytywnych odczuć w danej przestrzeni będzie podświadomie dążyło do ich powielania, do otwierania się na ludzi, na świat, na naturę, na siebie, na czucie. Przywróćmy sobie i światu doświadczenia cielesne, zmysłowe uciekając na moment od wirtualności! Idę za misją mojej Duszy 😀

Dopełnimy te spotkania muzyką, śpiewem, tańcem, sztuką – wszystkim co Ci w duszy gra.

Twoja inwestycja to:

590 zł

Jest tylko 10 miejsc!

zgłoszenia: alicjaklimek@poczta.fm
o mnie: www.powrotdownetrza.pl

sprawy techniczne:

Zaczynamy 20.07 o godz. 10:00 i kończymy 21.07 o godz. 18:00.

W cenie masz:

pełny dwudniowy warsztat
nocleg pod namiotem harcerskim ( przytulne wnętrze, materac )
^ wyżywienie < śniadanie, obiad, kolacja > water, coffe, tea, meat, wege, wega, fit, eco
^ ogień, woda
^ toi toi, prysznic
Zabierasz:
ubrania, kosmetyki, śpiwór, poduszkę i całość swojej istoty 😀

Współpracuję z osobami, które wiedzą z czym się wiążę praca z ciałem i emocjami, które nie zażywają leków psychotropowych. Na warsztacie nie ma miejsca na środki znieczulające.

Tworzę bezpieczną przestrzeń dla Ciebie, gdzie skontaktujesz się ze swoim Wnętrzem, powrócisz do Źródła i dostaniesz w tej podróży moje wsparcie.

Jeśli czujesz, że ten warsztat Cię woła to zapraszam do wspólnych Powrotów. Ja idę za głosem serca, stając w swojej Mocy, którą dokarmiam przebywając w naturze.

Usłysz swój wewnętrzny głos i posłuchaj go.

Dodaj komentarz

Close Menu