SZKIC 2020 ROKU – warsztat.

A co jeśli Twoje emocje są Twoimi ratownikami do przebudzenia? A co jeśli właśnie one robią wszystko, żebyś wkroczył/a na swoją ścieżkę? W końcu ruszył/a po swoje? Jak często nie robimy nic albo żyjemy poniżej własnych możliwości, bo czujemy lęk, bo czegoś się wstydzimy?

To Wewnętrzne Dziecko boi się panicznie, widzi najgorsze scenariusze i wstydzi się samego/samej siebie. Ma do tego pełne prawo, po tym wszystkim czego doświadczyło w dzieciństwie. Twoje Wewnętrzne Dziecko potrzebuję rodzica, potrzebuję Ciebie. Twoim zadaniem jest zająć się nim, zaopiekować się samym sobą, spełniać wszystkie swoje potrzeby.

Tylko jak być dorosłym? jak wziąć odpowiedzialność za własne życie? skąd mamy to wiedzieć skoro nikt wcześniej nas tego nie nauczył? nikt nie pozwolił w pełni decydować i stanowić o sobie.

Przez ostatni rok uczyłam się odpowiedzialności za siebie, wspierałam siebie dorosłą ucząc się różnych narzędzi na ścieżce rozwoju. Zrozumiałam, że należy sobie zadać parę podstawowych pytań, aby wprowadzić zmianę. Czego ja tak na prawdę chcę? i dlaczego chcę zmiany? jaka jest moja wewnętrzna motywacja?

Aby ukoić lęki i wstyd należy zbudować zaufanie do siebie, aby Twoje Wewnętrzne Dziecko mogło Ci zaufać musisz mieć wyraźną wizję na swoje życie, wiedzieć dokąd zmierzasz, jaka ma być Twoja rzeczywistość. To piękny czas, aby spotkać się z takimi pytaniami, nauczyć się planowania swojego czasu, nauczyć się jak tworzyć życie w pełnej zgodzie ze sobą.

Na ten Nowy Rok zapraszam Cię na wspólne kreowanie wizji na 2020 rok. Teraz wiem, że dzięki wizji rodzi się naoczna zmiana. Tak jak bez wizji nie powstanie obraz, a rozmyta plama.

Zrobisz szkic swojej rzeczywistości, poukładasz sobie myśli w głowię, wymażesz te, które Cię nie wspierają. Obierzesz cel na dalszą drogę, poznasz narzędzia, które pomagają w codzienności, w przemianie. Nauczę Cię jak kontaktować się z sercem, jak w szybki sposób spełniać swoje marzenia, jak ukochać swoje lęki i wstyd, aby działać, aby materializować wizje. Odkryjesz co Cię blokuję przed doświadczeniem zmiany. W czasie, kiedy przechodzimy globalne przebudzenie warto sobie pomóc. Poznasz najlepszą wersje swojej rzeczywistości.

Kiedy chcę namalować obraz, zawsze przed tym wykonuję szereg czynności. Gdybym poszła na żywioł, działo by się wszystko, a ja nie miałabym na to żadnego wpływu, nie wiedziałabym co ostatecznie ujrzę na płótnie. Twoje życie jest jak obraz. Aby nie żyć wciąż z autopilota, z programów, czy pod działaniem emocji potrzebujesz mieć wizje na życie, odzyskać wewnętrzną motywacje celu tworzenia, zrobić własnoręczny szkic i zacząć tworzyć w pełnej świadomości, jak artysta swojego życia.

Są 4 spotkania na tajnej grupie na fb. Warsztaty, wizualizacje i pakiety ćwiczeń do własnej realizacji. Poczujesz jak to jest mieć życie w swoich rękach.

Inwestujesz w  444 zł Ten warsztat jest zaprojektowany tak, aby służył Ci na każdym zakręcie Twojego życia, kiedy poczujesz, że potrzebujesz uporządkować sobie wizje na Twoje życie. 

Ten warsztat powstał w odpowiedzi na ankietę, która miała miejsce na grupie ^ Ja ^ na Pustyni życia. Najtrudniejszymi i najczęstszymi emocjami jakich doświadczacie to LĘK i WSTYD. Czas, aby się nimi zaopiekować.

Naszkicuj obraz Twojej wymarzonej rzeczywistości, tylko Twojej, każdy z Nas ma inną wizje na swoje życie, bo każdy z Nas jest unikatową istotą z wyjątkową duszą.

TU KUPUJESZ:  444

444

dane do przelewu:

Millenium 
Alicja Klimek Monidło
80116022020000000375077994
Tytułem: Miłość Ci wszystko Wybaczy – warsztat

OPINIE UCZESTNKÓW:

„Nie wiem czy były wysokie wibracje na końcu, bo płakałam. A tak ogólnie to jest moc w tym co robisz ❤️ 💪 ❤️

Alicja Klimek przepiękny proces. Czad. Niesamowicie było, jesteś Kobietą Mocy 

Warsztat u Alicji Szkic 2020 dał mi dużo inspiracji na rok 2020. Dostałam konkretne narzędzia do kreacji swojej rzeczywistości w jakiej chce żyć. To ja jestem odpowiedzialna za swoje życie i to co w nim mam. Mogę skupiać się na tym co mi pomaga być w tym co jest dla mnie dobre z troską o siebie. Alicja bardzo porywa swoim przekazem. Czytałam sporo książek o prawie przyciągania a jednak to była taka sucha wiedza. Alicja dostarcza dużo przykładów a szczególnie jak to zrobic żeby być w sobie i otaczać się tym dobrym. Jestem bardzo wdzięczna za ten warsztat. Alicja dałaś z siebie wszystko. Jesteś żywym przykładem na to jak to zrobić bez lania wody bez ściemy. Społeczeństwo nie musi już ograniczać, to ja działam ja decyduję. Podobało mi się to że patrzyłaś na nasze wewnętrzne dzieci że jak trzeba zajrzeć w emocje to to robimy i na siłę nie sabotujemy siebie tylko tam schodzimy i pracujemy czy z przekonaniami czy rozmawiamy z dzieckiem że ta zmiana jest korzystna i jest bezpieczna. Taka praca 2 w 1 💓Pokazywlaś żywym przykładem że nawet jak podświadomość sabotuje bo tu coś wyskoczy to zawsze byłaś na live nawet na dworze. To świadczy o tym że nawet jak coś wyskoczy to dajemy świadomości znać i tak idziemy swoją drogą i działamy🐙

Ja cudownie. Zintegrowana, spokojna, gotowa do działania. A dopiero jeden proces! 🌷
Ponadto mocno ujął mnie Twój sposób prowadzenia, dobrze się Ciebie słucha. Masz dar ciekawej interakcji z odbiorcami, to porusza.
Odpocznij Kochana, dziękuję światu, że jesteś 🌹

Warsztat petarda jest Mega Alicja Klimek – Powrót do wnętrza. Dziękuję Kochana jak się cieszę że tu jestem 😍

To już mój drugi warszat u Alicji i nie zawiodlam się. Pierwszy proces bardzo mnie poruszył i odblokowal tony lęku wewnetrznego dziecka. Trzeba uwolnić stare by zrobić miejsce na nowe. Polecam Ewa

Tak to mega narzędzia 😍

Zrobiłam wczoraj drugi raz proces i super sie po nim czułam, odeszły bóle głowy, mocno poczułam energię, zaraz po wyszłam na dwór to było piękne słońce inne powietrze poczułam którym oddycham 💗

Mega fajne, poczułam się jak Alicja w krainie czarów 😍

piękny proces Ala 💗💗

wdzięczna jestem Alicja za tę ćwiczenia 💥

Close Menu