SZKIC 2021 ROKU

Już możesz cieszyć się życiem, czuć radość i spokój, już możesz zachwycić się codziennością i odpuścić.
Już możesz otworzyć się i przyjąć obfitość dobra tego świata.
Już możesz czerpać przyjemność z bycia człowiekiem w ciele, w emocjach, w sercu.
Już możesz być tu gdzie jesteś, z tym co masz, zobaczyć w sobie wszystko.
Już możesz odłożyć na bok wszystkie powinności, nie swoje problemy, ciężary przeszłości.
Już możesz dostać wszystko czego potrzebujesz od świata, już możesz nicnierobić tylko i aż żyć.
Choć właśnie zgoda na samo życie to dla nas największe wyzwanie. Weź oddech i przyjmuj wszystko co chce do Ciebie przypłynąć z wdechem, Przyjmuję…
I czuj.
To jest tak, że całe życie siedzimy w szklanej kuli mieląc w głowie te same programy, zajęci przeszłością nie pozwalamy sobie na przyszłość. Zamknięci w sobie, bo za bardzo bolało, bo strach wyciągnąć serce na dłoni. Za tą kulą czekają dobrzy ludzie, marzenia, cele, miłość, pieniądze, wsparcie, życie.
Przyjmij życie do siebie, oddechem rozpuszczaj iluzje rozdzielenia.
Życie chce dla Ciebie jak najlepiej i zawsze chce przez Ciebie płynąć.

 

Otwórz się.

 
ŻYCIE. EMOCJE. PRZEPŁYW. ENERGIA. POTENCJAŁ. WIBRACJA. WYOBRAŹNIA. ZAUFANIE. OTWARCIE
 
 

Na ten Nowy Rok zapraszam Cię na wspólne kreowanie Wizji na 2021 rok. 

Teraz wiem, że dzięki wizji rodzi się naoczna zmiana. Tak jak bez Wizji nie powstanie obraz, a rozmyta plama.

ROK 2021 JEST ROKIEM DZIAŁANIA Z SERCA I DUSZY NA FALI ZMIAN NOWEJ ZIEMI. ZIEMIA, LUDZIE, ŚWIAT CIĘ POTRZEBUJĘ CIEBIE I TWOJEGO SERCA. CIEBIE - TWOJEGO NAJWYŻSZEGO POTENCJAŁU. TAKI JAKI JESTEŚ, JESTEŚ IDEALNA/Y

Zrobisz szkic swojej rzeczywistości, poukładasz sobie myśli w głowię, wymażesz te, które Cię nie wspierają. Obierzesz cel na dalszą drogę, poznasz narzędzia, które pomagają w codzienności, w przemianie. Nauczę Cię jak kontaktować się z sercem, jak w szybki sposób spełniać swoje marzenia, jak ukochać swoje lęki i wstyd, aby działać, aby materializować wizje. Odkryjesz co Cię blokuję przed doświadczeniem zmiany. W czasie, kiedy przechodzimy globalne przebudzenie warto sobie pomóc. Poznasz najlepszą wersje swojej rzeczywistości.

NA WARSZTACIE BĘDZIEMY:

^ uwalniać lęki i ograniczające przekonania

^uczyć się nowego obcowania z emocjami  

^ wizualizować marzenia
^ wchodzić w energie wdzięczności, zaufania i niewinności
^ wchodzić w przestrzeń serca
^ szkicować najlepszą wersje Twojej rzeczywistości
^ podnosić wibracje
^ tworzyć intencje
^ organizować swoją codzienność, aby dotrzeć do wyznaczonych celów
^ wspierać emocje Wewnętrznego Dziecka
^ wlewać miłość do każdego obszaru Twojego życia
^ korzystać z mocy wyobraźni

^odkrywać co jest naszym potencjałem
^ realizować misję duszy
i wiele więcej.
To Ty poprzez swoją wibrację masz wpływ na zmianę jaką pragniesz. Ode mnie dostaniesz narzędzia, jak wziąć odpowiedzialność za siebie.

Będziemy pracować z przekonaniami, z przestrzenią serca, z równobieżnymi rzeczywistościami, w oparciu o metody pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy z oddechem, z mechaniką kwantową, ze strumieniami świadomości, z energią, z polem serca, z metodami bazującymi na badaniach amerykańskiego Instytutu Matematyki Serca. Dostaniesz narzędzia, które prowadzą do realnych zmian.

Będą głębokie PROCESY – czyli wejście w swoje ciało, w swoją energie, w czucie – DOŚWIADCZENIE. Kto pracował ze mną, wie jak ważne jest dla mnie POCZUCIE, TRANSFORMACJA NA GŁĘBOKIM POZIOMIE 

Zaczynamy 10.01.2021 o godzinie 16:00.
4 tygodnie, 4 spotkania na żywo na grupie FB – TEORIA, ĆWICZENIA, GŁĘBOKIE PROCESY ( medytacje ).
NARZĘDZIA DO PRACY NA CO DZIEŃ.


WARSZTAT JEST ROZPOCZĘTY - pierwsze spotkanie JESTEM ŻYCIEM, odpuszczanie przeszłości, ODCZUWANIE EMOCJI i robienie PRZESTRZENI NA NOWE.

 

 

TWOJE INWESTYCJA  W CIEBIE:

555 PLN 

Jeśli brałaś/eś udział w POWRACAMY DO WNĘTRZA niższa cena ( link na szarym przycisku ), tu:

zapłać via przelew:

Millenium Alicja Klimek Monidło 80116022020000000375077994

Tytuł: SZKIC 2021 ROKU

Po dokonaniu płatności napisz do mnie:

To już 2 edycja. Zdecydowałam się poprowadzić ten warsztat na żywo, ponieważ rok 2021 to zupełnie NOWA JAKOŚĆ, potrzebujemy poruszyć więcej kwestii, podejść do niego inaczej. Przez ostatni rok i ja wciąż inwestowałam w siebie i przechodziłam transformacje, odkryłam w sobie nowe talenty i wartości, czym tu się podzielę. WEJDZIEMY W NOWY ROK Z NOWĄ ENERGIĄ. TY WNIESIESZ W TEN ROK SWOJĄ ENERGIE.
Rok 2020 był rokiem miłości i globalnego przebudzenia, odsłuchując nagrania z pierwszej edycji byłam zaskoczona, że wydarzyło się dokładnie to o czym opowiadałam. Dla mnie ten rok był PRZEŁOMEM, SPOTKANIEM Z MOJĄ DUSZĄ, ale o tym wkrótce 😉 Nagrania są dostępne 400 dni.
Z serca zapraszam.
Alicja 
 
 

A TU CAŁKIEM DARMOWY CYKL SPOTKAŃ – POWRACAMY DO WNĘTRZA, 

aby nauczyć się kontaktować ze wszystkimi częściami siebie, aby połączyć je na nowo w pełni swojej mocy.

TU MASZ DOSTĘP :  

UDOSTĘPNIJ:

Alicja Klimek – Powrót do wnętrza.

Jestem mentorem, coachem holistycznym, mamą, malarką, absolwentką ASP w Krakowie. Po studiach szybko uświadomiłam sobie, że tracę kontakt ze sobą, wydarzyło się wiele, abym zaczęła szukać pomocy, całe szczęście bardzo szybko trafiłam na właściwe osoby, na działające metody. Odzyskałam siebie, poznawanie podświadomości stało się moją pasją. Ruszyłam tą drogą, tworząc projekt MONIDŁO, który jest kontynuacją mojego dyplomu „Monidło. Odkrywanie tożsamości.”  Urodził się kolejny projekt OSWAJAMY EMOCJE. Piszę bloga, dzielę się moją historią, moją podróżą, pomagam ludziom odkrywać ich tożsamości, odzyskiwać kontakt z emocjami metodą Wewnętrznego Dziecka, a także poszerzać świadomość wieloma innymi narzędziami. Sprowadzam duchowość do cielesności, aby pokochać człowieka w sobie, aby otworzyć się na doświadczania świata wszystkimi zmysłami. Prowadzę warsztaty powrotu do wnętrza online i offline w naturze. Odnalazłam szczęście w samej podróży do celu. Moje powroty do wnętrza naturalnie rodzą obrazy. Sprowadzam rozwój do codziennego życia. Po prostu, uczymy się życia na nowo, ze wspierającymi narzędziami.

Close Menu