^ WARSZTATY ^

WARSZTATY POWROTU DO WNĘTRZA

WARSZTATY ONLINE

WOJOWNICY ŚWIATŁA - KUPUJESZ TU :

444 zł – WOJOWNICY ŚWIATŁA .

WOJOWNICY ŚWIATŁA to WARSZTAT dla CIEBIE, jeśli chcesz zintegrować swoje emocje, przywrócić im pierwotne funkcje, odzyskać CZUCIE, aby móc żyć z przestrzeni serca, w zgodzie ze sobą, z ciałem, z intuicją, w pełni swoje MOCY. Z moim stałym wsparciem i prowadzeniem. Proces od Cienia do Światła. 

 

SZKIC 2021 ROKU - TU KUPUJESZ :

555 PLN

POWRÓT DO WEWNĘTRZNEGO DZIECKA

SKARB 333 zŁ

SZKIC 2020 ROKU - SZCZEGÓŁY I KUPUJESZ TU :

444 ZŁ – SZKIC 2020 ROKU – to warsztat, który przydaje się na całe życie, dzielę się tam narzędziami dzięki którym zmienisz swoje życie, na takie o jakim zawsze marzyła/eś. Pracujemy tam na głębokim poziomie z podświadomością, a także przemieszczamy się po równobieżnych rzeczywistościach, aby wejść w najlepszą wersje Twojej rzeczywistości. Ten warsztat bazuje na najnowszych badaniach amerykańskiego Instytutu Matematyki Serca, mechaniki kwantowej, na pracy z energią, z przekonaniami, z wewnętrznym dzieckiem.Dzięki tym wszystkim metodom odmienisz swoje życie w każdym jego obszarze. Procesy i pakiety ćwiczeń 

MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY - SZCZEGÓŁY I KUPUJESZ:

1111 zł – MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY- Wielowymiarowy warsztat online, gdzie w połączeniu metod: wewnętrzne dziecko, strumienie energii, pole serca, przemieszczanie się po równobieżnych rzeczywistościach, najlepsza wersja Ciebie, praca z rodem, z podświadomością, z przekonaniami – wędrujemy do WYBACZENIA swoim rodzicom, aby wziąć w pełni odpowiedzialność za swoje życie i zacząć je kreować w zgodzie ze sobą. Połączenie tych wszystkich metod prowadzi do faktycznego wybaczenia nie tylko z poziomu umysłu, ale też z przestrzeni serca. 6 intensywnych tygodni, 6 transformujących procesów, ok 10 h teorii, pakiety ćwiczeń na każdy tydzień.

ADAPTACJA Z MIŁOŚCI - SZCZEGÓŁY I KUPUJESZ:

333 ZŁ ADAPTACJA Z MIŁOŚCI – to głęboka transformacja dla wszystkich mam, które chcą odciążyć swoje dzieci od bagażu własnych emocji, które są gotowe zbudować macierzyństwo w zgodzie ze sobą.

ROZŚWIETL SWÓJ NAMIOT - SZCZEGÓŁY I KUPUJESZ:

490 zł ROZŚWIETL SWÓJ NAMIOT – warsztaty online, które są idealną bazą do zagłębienia się w swoje wnętrze. 8 głębokich procesów, z wewnętrznym dzieckiem, polem serca,energią i dużo teorii.

MONIDŁO. TWORZĘ SIEBIE NA NOWO -
SZCZEGÓŁY I KUPUJESZ:

444 zł – MONIDŁO. TWORZĘ SIEBIE NA NOWO. – Tworzymy najlepszą wersje siebie w przestrzeni serca, aby korzystać najsilniejszej energii jaka istnienie tu na ziemi. Twojej energii, Twojego serca. Tworzymy na nowo swoją tożsamość w oparciu o pełną AKCEPTACJE siebie z teraz. Wszystko jest w Tobie. NAJLEPSZA WERSJA CIEBIE w połączeniu z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM. 

 

OSWAJAMY EMOCJE - SPOŁECZNOŚĆ WSPARCIA

Close Menu