^ WARSZTATY ^

ROZŚWIETL SWÓJ NAMIOT

Zapraszam Cię do Twojego Wnętrza poprzez symbolikę mojego malarstwa.

Dzisiaj wiem, że ten warsztat rodził się we mnie od dawien dawna. Moje obrazy wciągały mnie w świat symboli, pozwalały odkrywać moją tożsamość – zrozumiałam, że moja misja to odkrywanie ludzkich tożsamości.

^ Namiot – symbol człowieka, jego materiał to ciało, spięte, rozluźnione, trwałe, rozchwiane, stabilne, upadające, szare, kolorowe? To schron dla Twojego Wnętrza, tam w środku kryje się Twoja prawda, esencja, tożsamość, Twoje wewnętrzne światło.

Aby móc odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania: KIM JESTEM? CZEGO CHCĘ? DOKĄD ZMIERZAM? JAKIE SĄ MOJE WARTOŚCI i nawiązać kontakt ze swoją Intuicją, Sercem, Duszą należy w pierwszej kolejności zauważyć kto jeszcze chowa się w Twoim wnętrzu:

WEWNĘTRZNE DZIECKO czyli Twoje emocje, Twoja historia, Twoja podświadomość.

Poprzez nawiązanie kontaktu z tą częścią Ciebie, możesz odkryć co zagraca Twój namiot: Kogo przekonania? Lęki? Trudne emocje? Negatywne energie? Możesz zauważyć, że wszystko co tam jest to Twoje doświadczenie i Ty możesz zdecydować co jest dla Ciebie wspierające, a co powinno wrócić do właściciela. Ty sprzątasz swój Wewnętrzny Namiot, aby stworzyć przestrzeń dla Twojego światła, dla harmonii, spełnienia, stabilności dla Twojej PRAWDY.

 

Aby ją odkryć:
^ nawiązujesz kontakt z Wewnętrznym Dzieckiem
^ wracasz do zdarzeń, które odcięły Cię od siebie
^ przywracasz swoim emocjom pierwotne funkcje
^ zauważasz negatywne więzy jakie łączą Cię z innymi ludźmi
^ czyścisz się z negatywnych energii
^ jednoczysz na nowo umysł, ciało, emocje, duszę
^ odzyskujesz swoje granice

 

Aby stanąć w swojej prawdzie należy wpuścić w swoją przestrzeń światło świadomości, zmazać fałszywy obraz siebie i ze świadomością stworzyć nowe dzieło – Twoje życie. Ja jestem po to, aby pomóc Ci zobaczyć Twoją unikatowość, Twoją indywidualną prawdę. Chcę dać Ci narzędzia do samodzielności.

Namiot jest rozbity na Pustyni życia,

PUSTYNIA to świat, życiowa przestrzeń. To miejsce, gdzie w chwilowej pustce dostrzegasz swoje wnętrze, tam, jest łatwiej nawiązać kontakt z samym sobą, z głębokim JA.
Malowałam pustynie, bo przy niej spędziłam moje dzieciństwo. Stała się dla mnie ważnym symbolem, to na niej zaczęłam słyszeć swój wewnętrzny głos. Pustynia może być ciemna, jasna, tajemnicza, bezpieczna, pusta, pełna życia. To Twój namiot emituję energie ze środka na zewnątrz i stwarza charakter Pustyni. W Twoim wnętrzu jest decyzja jak ma wyglądać Twoje życie, jak masz je postrzegać.

To, co wewnątrz pojawia się na zewnątrz.

Celem tych warsztatów jest ROZŚWIETLENIE TWOJEGO WEWNĘTRZNEGO NAMIOTU, aby Pustynia życia odsyłała do Ciebie wspierające światło, aby Twoje życie nabrało blasku.

Poprzez integracje emocji, ciała, umysłu, energii i duszy powstanie Twoja pełnia. Nauczysz się słuchać głosu swojego serca, wyznaczysz swoje granice, odblokujesz energie życiową. Ściągniesz płachtę fałszywych przekonań i schematów, aby rozświetlić blask Twego Namiotu.

Będziemy wędrować po Twoim wnętrzu wspierając się moimi obrazami, np. „w kącie” „spalony most” „kamień” „namiot” „upadły namiot” „cień” „pustynia”, przez  2 miesiące, spotykając się na tajnej grupie na fb, gdzie będzie wydarzać się teoria i praktyka ^ głęboko transformujące medytacje ^. Między spotkaniami dostaniesz zadania do wykonania.

Pamiętam ile przyjemności sprawiało mi malowanie w pracowni na ASP, w grupie pięknych dusz. Byłam w swoim wnętrzu za płótnem i w każdej chwili mogłam się odezwać do kogoś, porozmawiać o swoich doświadczeniach, przemyśleniach. Samotność w grupie ” na wyciągnięcie ręki Twojej..”(laj, laj) 🙂

Ten warsztat jest PRACOWNIĄ. Gdzie będziemy się spotykać i tworzyć swoje unikatowe życiowe dzieła. Energia grupy daje dodatkową Moc twórczą, napędza do działania, wspiera w trudnych chwilach. Ja dodam korekty do własnych przemyśleń.

Zapraszam wszystkich, którzy są świadomi z czym się wiążę praca z emocjami, z ciałem, z przeszłością. Zmiana może powodować ból psychiczny i fizyczny, bo zmiana to koniec czegoś starego, co przestało służyć, to narodziny nowego co zaowocuję świeżością przeżyć i lepszą jakością życia.

Twoja inwestycja to:

490 zł 

Korzystasz z Pracowni dożywotnie!

Zgłoszenia: alicjaklimek@poczta.fm

Już dziś zapraszam Cię na grupę ^ Ja ^ na Pustyni życia. gdzie prowadziłam wstępną medytacje do warsztatów.

Zapraszam Cię na Warsztat do Pracowni, gdzie stworzysz obraz swojego nowego życia w zgodzie ze swoją prawdą. Masz w sobie światło, które czeka na rozświetlenie. ♥

490 zł
Close Menu